Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek erdélyi barátnőjük/fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek erdélyi barátnőjük/feleségük van (kalotaszegi, csángó, székely, mindegy), külhonban hol és hogyan ismerkedtetek meg kedvesetekkel?

Figyelt kérdés
Milyenek az ottani lányok, hogyan fogadnak minket anyaországiakat (nyilván szimpatikus közeledés mellett milyen a fogadtatás természetesen ^_^)?

2017. febr. 16. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok csángo gyakorizik :D
2017. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olvastad el figyelmesen a kiírást. De hajrá, itt egy újabb esély az újbóli nekirugaszkodásra! ;)
2017. febr. 16. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal természetesebbek, naivabbak de ezzel együtt komolyabban is veszik a dolgokat nyilván. Hacsak nem akarsz utazgatni hetente több száz km-t és nem akarod, hogy pénzes"magyarnak" nézzenek akkor ne kezdj ilyennel.


Viszont kedvesek, szépek, udvariasak és ilyesmi.

2017. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit tekintünk Erdélynek. Bár földrajzilag nem az, a magyarországiak annak tartják Szatmárt is.


Én egy Szabolcs megyei faluban lakom a román/ukrán határ mellett, így a Tinder már kis hatósugárnak is kidobja a külföldön élőket. Így ismerkedtem meg a Szatmárnémetiben lakó barátnőmmel, akivel már egy éve együtt vagyunk.


Az ő révén megismerkedtem sok ottani emberrel, nem vettem észre semmi különbséget a hazai viszonyokhoz képest. Hogy ez így van-e Erdély belső részén is, azt nem tudom.

2017. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!