Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már más anyanyelvű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már más anyanyelvű férfival/nővel? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
Tehát pl., ti magyarul, ő meg angolul/németül/más nyelven beszélt, de persze alapfokon értettétek a másik/egymás nyelvét.
2017. febr. 17. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, tavaly egy török nővel odakint. Nagyon szép nő volt, bájos, kedves. Épp csak értelmetlen volt belekezdeni, 2000 km választott utána el minket, csak 2 hónapot voltam kint.
2017. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem alapfokon, felsőfokon beszélem a nyelvet. Úgyhogy nagy különbség nem volt. De a távolság miatt én se láttam értelmét. És nem fogom felrúgni az egész életem egy olyan pasi miatt, aki nem ér annyit.

Ez persze csak idővel derült ki.

2017. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én randiztam már szerb és svájci pasival, a szerbbel angolul beszéltünk, bár ő elég rosszul, a svájcival németül.A távolság miatt én sem láttam értelmét kapcsolatnak, de legalább jól éreztük magunkat :)
2017. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Felsőfokon beszélek több nyelvet, azokon szoktam kommunikálni a partnerhez igazodva. Általában az angol/francia a közös nyelv mindenütt.

A távkapcsolat attól függően működik, hogy mekkora a távolság és milyen egyszerű a másikhoz eljutni.

2017. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Némettel. Együtt is vagyunk már pár éve.:)
2017. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Franciával. Tökéletesen beszélek franciául, nem volt más, mintha magyar lett volna
2017. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha egy 60 kmes bicajtúra kettesben randinak számít...

Lengyel, mindketten Angliában, nem alapfokon beszélünk angolul...

2017. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Engem főleg olyan esetek érdekelnének,ahol nem nagyon beszéltek egy nyelvet a felek.

2017. febr. 17. 20:15
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
47%
Nekem a legtöbb pasim külföldi volt, mindegyikkel angolul kommunikáltam. Volt, aki amerikai volt, de volt, aki nem, de mindegyik nagyon jól beszélt angolul, és én is kiválóan beszélek angolul, sosem volt ebből probléma. Ha a nyelv akadály lenne (mert mondjuk nagyon alapfokon beszéli a nyelvet), akkor szerintem az nekem problémát jelentene, én szeretek komolyabb témákról is beszélgetni, ahhoz nem árt jó nyelvismeret.
2017. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Ja, hogy alig beszéli a nyelvet.... Egy londoni/iraki ismerősöm randizott egy magyar csajjal, aki alig beszélt angolul, velük mindig ment a lány barátnője tolmácsolni. A jelenlegi párom régen találkozgatott egy magyar lánnyal, aki ali beszélt angolul. Ő azt mondta, de Szerintem is így van, hogy az ilyen kapcsolat max szexnek megfelel, de komoly dolog aligha lehet belőle.
2017. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!