Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már régen randiztam, kijöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régen randiztam, kijöttem a gyakorlatból - mit várnak el manapság a normális lányok?

Figyelt kérdés

Első randin beszélgetni szeretnék, megismerni a lányt, nem feltétlenül moziba kívánkozok.

Kávéra, forró csokira, sétára, stb. gondoltam. Nyilván a helyzet hozza, de "elvárt" a csók az első randin a lány részéről?

Nem tudom, mit várnak manapság a 22-25 évesek... .


2017. febr. 18. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

- Van olyan lány, aki úgy van vele, hogy ha az elsô randin nem próbálod megcsókolni, akkor biztos vagy nem is érdel téged vagy puhap..cs vagy, és ezért rögtön le is ír téged.

- Van olyan lány, akit ha az elsô (néhány) randin meg

Róbálsz megcsókolni, akkor rögtön levonja a "következtetést", hogy biztos te is "csak arra hajtasz".

- a maradék többsége meg olyan lány, hogy ha még nincs is ilyen elôre eldöntött elképzelése, hogy mikor is "kell" az elsô csóknak elcsattania, de ha máskor próbálkoznál, mint amikor ô már úgy érzi, hogy na most már itt az ideje, akkor megint csak jó eséllyel buktad - ha túl korán próbálkozol, akkor azért, ha meg túl sokáig halasztod, akkor addigra meg elkezdenek kombinálni...


És akkor te most egy lényegében egy vadidegen emberrôl egy felületes ismeretség alapján döntsd el, hogy melyik csoportba tartozik, és ô épp mit várna el, mint "normális" menete a dolgoknak...


Értelemszerûen itt bármilyen "stratégiát" alkalmazol, úgyis max tippelni tudsz, szóval ennek fényében én azt javasolnám, hogy ne izgulj ezen annyira, hanem told le magasról, hogy a csaj szerint vajon mikor "kéne" próbálkoznod. Amikor te úgy érzed, hogy itt az ideje, akkor próbáld meg.

2017. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az #1 jól írta. Ha ezt csinálod, az a baj, ha azt, akkor meg az. A mai fiatal lányok többség ismerkedés terén olyan, mint egy tini.

Felgyorsult a világ, az információáramlás, az ismerkedés. Pár egyszerű és felszínes dolog alapján el is döntik, hogy akarnak e tőled bármi komolyat. A hosszú és komoly ismerkedős beszélgetések maximum akkor vezetnek eredményre, ha nem randiztok, hanem a hétköznapokban találkoztok munkahelyen vagy bármi hasonlón.

2017. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak jó emberismerőnek kell lenni és odafigyelni a visszajelzésekre.
2017. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" Vagy csak jó emberismerőnek kell lenni és odafigyelni a visszajelzésekre."


Elsô randiról beszélünk, tehát olyan emberrôl, akivel ott és akkor találkoztál elôször. Fingod nincs a jellemzô reakcióiról, a hozzáállásáról a dolgokhoz, hogy nála mi számít "normálisnak", mi az, ami "jelzésértékû" nála, és mi az, amit szimplán csak azért csinál így, mert mindig így szokta.

Márpedig ezek nagyon durván tudnak különbözni emberenként.

Innentôl kezdve meg hacsak nem durván egyértelmû jeleket ad - amiket nagyon nagyon nagyon ritkán szoktak a nôk adni - , akkor nem emberismeret kéne ide, hanem telepátia és gondolatolvasás.


Ami, tudom, hogy alapelvárás manapság a férfiaktól, de attól még nem egy komolyan vehetô elvárás.

2017. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért kis gyakorlattal észrevehető. Amúgy meg pontosan tudd, milyen nőt keresel és akkor hamar kiszűröd azokat, akikkel nem vagytok egy hullámhosszon. Pl. ha szende szüzet akarsz, akkor kiszűröd az első randin ágyba bújósakat vagy épp fordítva. Nem lehet és nem is kell megfelelni mindenkinek.
2017. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Azért kis gyakorlattal észrevehető."


Nem, a gondolatolvasás gyakorlattal se fejleszthetô.

Az más, amikor X randi után, amikor már nagyjából fel tudtad mérni a másikat, meg tényleg látod a lelkesedését (pl. ô is keres-e téged), akkor ezek már sokkal jobban felmérhetôek. De a másik kellô ismerete nélkül ez továbbra sem "emberismeret", hanem szimpla tippelés.


És persze vannak mindenféle "köztudott" alap "nôi praktikák / jelzések", amikrôl a legtöbb kislány azt hiszi, hogy na az milyen egyértelmû - és legalább ugyanannyi lány, aki ugyanilyen jelzéseket szokott adni, az meg azt veszi természetesnek, hogy ôk meg csak alapból így viselkednek.

Többször futottam bele olyanba is, hogy az én olvasatomban a csaj ha ennél is jobban ki akart volna kezdeni velem, akkor ott lényegében már csak azzal tudta volna fokozni, hogy helyben földreteper - aztán amikor ennek megfelelôen kezdeményeztem, akkor kiderült, hogy ja, az nála nem is jelzés, ô csak alapból ilyen barátkozós azokkal, akik szmpatikusak neki.

Meg persze az ellentétes helyzetbe is, amikor a csajnak kb. nem voltak számomra értékelhetô visszajelzései, de mint utólag kiderült, ez nála már a nagyon bedobom magam üzemmód volt.


Szóval a kellô gyakorlat inkább arra tanít meg, hogy kellô határozottsággal tojd le, hogy na vajon mit gondolhat errôl a leányzó - úgyis simán lehet, hogy még ô sem tudja, és akkor te majd szépen el is döntötted helyette.


Azt azért megkérdezhetem, hogy te fiú vagy, és ha igen, akkor milyen korosztály?

2017. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Senki sem beszélt itt gondolatolvasásról. Szimplán létezik a testbeszéd és egyéb kommunikációs jelzések. 1 randi után simán leszűrtem mindig, hogy van e értelme folytatni és összepasszolunk e. De bármiféle kapcsolatnál áll ez a dolog részemről. Haveri bulizás, iskolai találkozás, stb. Mindig egy beszélgetés után nagyjából letudtam szűrni, hogy az illetővel hogy fogok kijönni és milyen ember. Egy kezemen megtudom számolni, hogy hányszor tévedtem az évek során ilyen dolgokkal kapcsolatban.

Megértem, hogy neked nem megy. De attól még, másnak mehet.

2017. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jól sikerült a randi és nincs feszengés, sok-sok kínos csend és tényleg szeretnél következő randit stb.


Akkor lányként azt mondom, hogy a legbiztosabb taktika, hogy a randi végén megkérdezed, lenne-e kedve találkozni veled ekkor és ekkor, ha igent mond, na, akkor lehet megpróbálni a csókot, ( vagy, ha nagyon távolságtartó, akkor puszit)


Ez a nagyon nyomulós lányokon kívül kb. mindenkinek bejön- de egy nyomulóst azért csak észreveszel :)


27n

2017. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Senki sem beszélt itt gondolatolvasásról. Szimplán létezik a testbeszéd és egyéb kommunikációs jelzések."


Ja, létezik. És emberenként brutál különbözô tud lenni - nem túl meglepô módon, hiszen az emberek is brutál különbözôek tudnak lenni.


Ez azèrt bakker tényleg nem egy akkora rakétatudomány, hogy ezt ennyit kelljen magyarázni.


---


"1 randi után simán leszűrtem mindig, hogy van e értelme folytatni és összepasszolunk e. "


1.) totál nincs köze a kérdéshez.

2.) és mellette még józan paraszti ésszel nézve batomság is.


Tôled is megkérdezem: jól sejtem, hogy te se fiú vagy?


1 randin értelmesen kb. azt lehet leszûrni, ha valaki nagyon világosan nem az, akit kerestünk. Ezen felül csak egy totál felületes elsôbenyomást kapsz, ami persze lehet szimplán ok vagy istentelen jó elsôbenyomás is, és ebbôl persze meg lehet próbálni világraszóló következtetéseket levonni meg hozzáképzelni a többit - csak ettôl még ugyanúgy csak annyit láttál a másikból, amennyit ô ott felületesen elô tudott adni magából(?), a többit meg te hozzáképzeled.


Mibôl is veszed, hogy akirôl elsô randi után "leszûrted", hogy vele nincs értelme folytatni, azzal tényleg nem is lett volna?

Ja, sehonnan, hiszen nem folyattad, tehát nem tudhatod.


Akkor mire fel is vagy olyan biztos abban, hogy te milyen királyul le tudod szûrni?

2017. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ja, létezik. És emberenként brutál különbözô tud lenni - nem túl meglepô módon, hiszen az emberek is brutál különbözôek tudnak lenni. "

Valóban, de a legtöbb ember egyáltalán nem különbözik különösebben. Persze, más filmeket szeretnek és hasonló dolgok, de a habitusok besorolhatók pár kategóriába. Ez ilyen. Nem arról van szó, hogy megállapítom valakiről, hogy hánykor kel vagy mi a kedvenc könyve. Arról van szó, hogy nagy vonalakban, egy jobb megfigyelő simán leszűri a másik alaptermészetét nagy vonalakban.


"1.) totál nincs köze a kérdéshez.

2.) és mellette még józan paraszti ésszel nézve batomság is."

1, Miért ne lenne? Nézz körül az oldalon. Rengeteg kérdés arról szól, hogy xy-al milyen jó volt az első randi, aztán rájönnek, hogy igazából nem olyan a másik, mint amilyenre gondoltak. Nálam pl. ez sosem fordult elő.

2, Nem az, attól, hogy a józan paraszti eszeddel nem bírod felfogni.


"Tôled is megkérdezem: jól sejtem, hogy te se fiú vagy? "

Rosszul sejted.


"1 randin értelmesen kb. azt lehet leszûrni, ha valaki nagyon világosan nem az, akit kerestünk. Ezen felül csak egy totál felületes elsôbenyomást kapsz, ami persze lehet szimplán ok vagy istentelen jó elsôbenyomás is, és ebbôl persze meg lehet próbálni világraszóló következtetéseket levonni meg hozzáképzelni a többit - csak ettôl még ugyanúgy csak annyit láttál a másikból, amennyit ô ott felületesen elô tudott adni magából(?), a többit meg te hozzáképzeled. "

Írtam: Megértem, hogy neked nem megy. De attól még, másnak mehet.

Ha te csak egy felületes első benyomást vagy képes leszűrni, akkor azt. Tiszta sor. Tőled teljesen függetlenül mások képesek többet is leszűrni.


"Mibôl is veszed, hogy akirôl elsô randi után "leszûrted", hogy vele nincs értelme folytatni, azzal tényleg nem is lett volna?

Ja, sehonnan, hiszen nem folyattad, tehát nem tudhatod. "

Mondjak pár példát? Pl. csoporttársam hívtam el randira. Vagy buliban találkoztam csajjal és utólag is ugyanoda jártunk bulizni. Vagy volt közös ismerős. Vagy facebookon az adatlapján láttam dolgokat. Kisvárosban lakom, terjednek a hírek. Soroljam még? Ja, hogy te még ezt sem tudtad kilogikázni, csak a saját prekoncepciód írtad le kijelentésként? Nos, így nem meglepő, hogy az egész téma, amiről beszélünk, neked kínai.


"Akkor mire fel is vagy olyan biztos abban, hogy te milyen királyul le tudod szûrni?"

Írtam: Egy kezemen megtudom számolni, hogy hányszor tévedtem az évek során ilyen dolgokkal kapcsolatban. Neked mindent többször kell leírni, mire felfogod?

2017. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!