Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélye normális kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélye normális kapcsolatra egy olyan embernek akinek régen több mentális problémája volt, és többször kísérelt meg öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetne?
2016. febr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyban függ a párjától,az ilyen emberek komoly önértékelési problémákkal,önbizalomhiánnyal,szerethiánnyal küzdenek.

Egy normális ember mellett igen,lehet jó párkapcsolata.

Fontos,hogy azért mentálisan már stabil legyen valamennyire.

2016. febr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak mély pontjai.
2016. febr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem is volt párom, akkor bárkinek lehet
2016. febr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen,amennyiben eljutott arra a szintre, hogy tudja a boldogsághoz ő maga is kell, és túl lépett a régi szomorúságfelhőkön. Ha rendben van az önbizalma, másokat és önmagát sem bántja,akkor igen :)
2016. febr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van a maga keresztje, ha a problémákat, feloldottad, s megértetted, miert reagáltál ra ilyen drasztikus módszerekkel akkor persze. Ha gyógyszert szedsz, vagy éppen egy jobb periódusaba vagy az életednek, akkor meg ha lesz is kapcsolatod meg fogja mérgezi.
2016. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat hallanám. Depressziós voltam és volt komolyabb öngyilkossági kísérletem is. Azóta helyrejöttem és lett barátom is :) ne aggódj, minden oké lesz :) de ha beszélgetnél, akkor írj nyugodtan.

20l

2016. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!