Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha egy pasinak a hegymászás lenne a hobbija és?

Figyelt kérdés
Tehát ha a hegymászás lenne a hobbija és időnként elutazna több ezer kilóméterre túrázni? Tegyük fel, hogy külsőleg és belsőleg is nagyon tetszik nektek. De ez az egyik szenvedélye es sosem hagyna fel vele. Elég ritkán megy messzire, évente 1-2x max de olyankor igazából akár bármikor előfordulhat egy véletlen baleset és nem biztos, hogy jó vége lenne.
2017. febr. 18. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2017. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ezekre az utakra elkísérném és míg hegyetmászik én lefoglalnám magam. Aztán ha lejött együtt is szerveznénk programot. Alap,hogy félteném, de azért is mennék vele ha netalán baleset történne ne legyen egyedül, plusz akinek ez a hobbija az valószínûleg ért hozzá.
2017. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet neki fontos ,hogy évente egy két alkalommal egyedül legyen és a határait feszegesse. Ha nem hív magával ne akaszkodj rá szerintem, a túlzott féltés pedig van akire plusz terhet ró és megfosztja a tevékenység élvezetétől. Én kifejezetten utálom ha féltenek, zavar. Nem tudok vele mit kezdeni, racionális érvekkel nem lehet elmagyarázni az illetőnek ,hogy miért nagyon kicsit a baleset valószínűsége. Hagyd élni.
2017. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátom imád túrázni, hegyet mászni, messzire biciklizni. Engem ez sosem fogott meg, de párszor mentem vele én is, és rájöttem, hogy ez mennyire jó, azóta én is imádom! :)
2017. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont ilyen barátot szeretnék. :D Mivel nekem meg az utazás az életem, és azzal nem hagynék fel sohasem, én több, mint évi 1-2-szer szoktam csak úgy, egyedül utazgatni. És a hegymászást is imádom, bár én azt a részét, ami még nem igényel nagyobb tudást, és még csak sétálni kell. Nálam az egyik legfontosabb dolog, amit keresek egy fiúban, hogy szeressen utazni és legyen kalandvágyó. :D
2017. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!