Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jövőt látnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jövőt látnátok a párkapcsolatotokban, ha egy laza hónap után meglátnátok, hogy a barátnőtök ágya felett ez a szöveg borítja be az egész falat?

Figyelt kérdés

Ez az a szöveg, valóban jó nagy méretben kiragasztva a falra:


"Mindig remélj, légy erős! Nevess hangosan! Játssz keményen! Élj a pillanatnak, álmodj nagyot! Nyisd ki az elméd! Higgy a csodákban!

Bocsáss meg gyorsan! Csókolj lassan! Szeress úgy, mintha sosem bántottalak volna, de legfőképp élvezd az életet, hiszen csak egyszer élsz!"


2017. febr. 19. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem túl fényeset, mert ez nem árulkodik valami magas intelligenciáról, márpedig az nálam alapelvárás.
2017. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép idézet, de nem lettem tőle jövőbelátó.
2017. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Napi Oravecz Nóra...


Elsővel vagyok kénytelen egyetérteni, nem vall entellektüel hölgyeményre - éretlen kislányok szoktak ilyen "magvas gondolatoknak" (khm...) "őszintén örülni".

2017. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Várj, Te lány vagy? Elmentél "barátnődhöz", ahol, ez a szöveg fogadott? Vagy én nem értettem valamit jól?
2017. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Tény, hogy nem egy magasröptű gondolat, de legalább nem egy negatív idióta, mint manapság sokan.
2017. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Fészbukra való semmitmondó kis limonádé gagyiság. De biztos nagyon trendi, cuki lilában meg rózsaszínben.


Falmatricás boltokban lehet ilyet kapni készen,ez olyan, mint a dédimamák falvédői régen.

2017. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Bocs az offért: ötöske, milyen az a "negatív idióta"? Nem kötekszem, valóban érdekel. :)
2017. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvass el pár kérdést és kommentet az oldalon, főleg ebben a kategóriában. :D ("jaj, minden sz*r, én csupán vétlen áldozat vagyok, nem az enyém a felelősség a saját életemért, a világ a hibás mindenért stb.)
2017. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem miért pontozott le valaki? Leírtam az ŐSZINTE véleményemet, amit gondok a kérdésről - hiszen éppen ezt kérdezték! Ráadásul ugyanazt írtam, mint a többi. Őket akkor miért nem?
2017. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Jaj, minden sz*r, én csupán vétlen áldozat vagyok, nem az enyém a felelősség a saját életemért, a világ a hibás mindenért stb"


Hát ha a többi ember tényleg ilyen negatív nyomi, akkor ez tényleg jó abból a szempontból, hogy biztatni próbálja a maga módján magát! :D

2017. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!