Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » AZ első randin foglyam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ első randin foglyam meg a lány kezét?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 08:26
 1/8 dóriyyi válasza:
Persze, nyugodtan! Ebben még nincs semi, nem venné a lány tolakodásnak. Nekem is az 1. randin fogta meg a srác a kezemet. Csak ne rögtön az elején! Ügyes legyél :D
2010. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan megfoghatod. :D
2010. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
FogJad meg a lány kezét nyugodtan
2010. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Súlyos nyelvtani hibaa!!!

Remm tod mire írom...Ezt leszámítva igenn!!

A lány kezét meg kell fogni,és meg is kell ölelni...:)

Így fogod éreztetni a lánnyal hogy tényleg szereted őt.

2010. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogjad meg, persze:D
2010. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Magyar helyesírás szabályai című remekművet fogjad meg.
2010. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazán lelehetne szokni erről a helyes írási kritikárol.

De igen, én pl beszélgetés közben mikor leültünk az 1. randin szép lasan csusztattam a kezem felé. és vette a lapot és ős is csúsztatta a kezét a padon. DE ha akarod még a búcsút öröm teljessé tehetnéd azzal hogy adsz a lány szájára egy hosszú puszit de azért ne fald fel,nem kell sietni 1. alkalommal. De még az is sokat ér ha olyan helyen teszed az olyat hogy kezen fogva sétálás ahol nem igazán ismerik fel hátha szégyenlős, nameg a puszi se nyilvános legyen elösször.

2010. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért ne??fogd meg ha engedi következő randin smaci;)
2010. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!