Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire legyek "elérhető" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire legyek "elérhető" az ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon szubjektív dolog, de félek most nem csinálom jól.

Szinte mindig online vagyok, gyorsan válaszolok minden lánynak az ismerkedés során, miközben ők sokkal sokkal ritkábban.

Irodai munkám van, tulajdonképp egész nap online vagyok.

Egy ismerősöm mondta, hogy kicsit visszább vehetnék, mert vonzóbb ha időnként eltűnök pl 1 napra a közösségi oldalról stb.

Nem csinálom görcsösen az ismerkedést, csak sok időt fektetek bele, szeretnék egy kapcsolatot.

Mindig mint egy kisgyerek úgy megörülök, ha válaszol valaki, és szinte azonnal írok vissza.

Ebből gondolom hogy a túlzott "elérhetőség" miatt rám unhatnak az ismerkedés során.

26 éves vagyok, régi motoros már, de 2.5 év teljesen kimaradt az ismerkedésben, most kb 16 nak érzem magam így a folyamat során.



2017. febr. 21. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én is hasonló módon csináltam ismerkedés során és szintén kaptam ezt a tanácsot...

én nem akartam taktikázni, másnak mutatni magam, így megmaradtam a saját stílusomnál, hogy amint tudok válaszolok...

szerintem add önmagad...


23F

2017. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj olyan lányt, akivel taktikázni kell.
2017. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb folyton online vagyok. Szerintem ezzel nincsen baj ezzel

Örülök ha a pasas gyorsan visszaír, akkor kialakulhat egy dinamikusabb üzenetváltás

22N

2017. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha valaki erdekel, orulok, ha sokat es gordulekenyen tudunk beszelgetni, nem kell hosszas perceket, orakat stb varni a valaszra. Az ok nelkul eltunest csak hogy varassuk a masikat, gyerekesnek tartom. El lehet tunni, ha valoban programod van, de akkor a minimum egy "holnap kirandulni megyunk a haverokkal, nem leszek egesz nap :)" uzenet (vagy ami epp az aktualis program, nyilvan), nem pedig a szo nelkul felszivodas.

Ha meg nem izgat a masik annyira, csak unalmamban csevereszek, akkor lehet eszre se veszem, ha nincs egy napot gepnel, mert addig talalok mast akivel csevereszek.

2017. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem. köszi a válaszokat :)

Most ismerkedem egy lánnyal, telefonszámot is cseréltünk.

Tegnap beszéltünk, de előtte neten kérdeztem h olyan helyen van-e tud e beszélni, amire "persze" volt a válasz.

Most agyalok h felhívom újra, de több mint 2 órája nincs fent online. Nem szeretnék a nyakára mászni, meg hogy állandóan keresem. Csak dilemmázok.

Volt randi, de csók nem történt.

2017. febr. 21. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nekem is örök dilemma. Ha az ember rögtön válaszol, nyomulósnak érezheti a másik fél, meg arra gondolhat, hogy már kezében a másik, úgyis belezúgott, úgyhogy nem kell odatenni semmi érzelmet, energiát. Általában így járok.

Ha meg nem válaszolok egyből, mert nem vagyok netnél, akkor meg sértődés van. Ebből én még soha nem jöttem ki jól. Bár valószínűleg arról volt szó, hogy nem érdekeltem őket különösebben.

2017. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!