Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz megcsókolni az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz megcsókolni az első randin?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy lánnyal nem is ismertem 1, 1,5 órás beszélgetés után egy kávézóban elszívtam vele egy cigit, utána amikor elköszöntünk magamhoz szorítottam és vagy 2 percig nagyon mély nyelves csókot kapott a fenekét is megszorítottam.


Szerintetek hiba volt?


2017. febr. 22. 00:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem ellenkezett meg nem mondta, hogy gáz. Semmi baj nincs, jövő héten találkozunk még.
2017. febr. 22. 00:56
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez etikus, vagy nem kellett volna?
2017. febr. 22. 00:56
 3/10 A kérdező kommentje:
A cigit nem a kávézóban hanem kint az utcán szívtuk el. És az elköszönésnél csókoltam meg, az utolsó pillanatban.
2017. febr. 22. 00:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tetszel neki, és ő is hasonlóakra vágyik, akkor nem. Illetve, ha csak futó kapcsolatot szeretne, és gyorsan akar haladni. Vagy, egyszerűen olyan fajta, hogy ez neki oké, talán viccesnek is találja, vagy valami.


Attól is függ amúgy, hogy csináltad - csak úgy lekaptad, vagy lett volna ideje tiltakozni, ha akar?


Nekem személy szerint a fenékmarkolás sok lenne, pláne első alkalomkor, mivel megijesztene. Viszont, akkor nem találkoznék az illetővel jövő héten.

2017. febr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lett volna ideje tiltakozni, tetszett neki, a fenékmarkolás lehet tényleg sok volt.

Találkozást holnapra beszéltünk meg de azt lemondta. Azt mondja csak jövő héten ér rá. Lehet megijedt.

2017. febr. 22. 01:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Csók első randin nem gáz de így ebben a formában már lehet hogy sok volt. Nem hiszem hogy első csóknak ezt képzelte el. Lehet hogy pl diszkóba ez a természetes de oda nem is feltétlenül komoly ismerkedés céljából járnak az emberek.

Majd kiderül de az már gyanús hogy jövő hétig nem szán rád időt, ha jól sikerült volna a randi azon lenne hogy minél előbb találkozzatok újra.

2017. febr. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz emiatt, akkor írj rá, kérj bocsánatot, hogy kicsit elszaladt veled a ló, de csak azért, mert ennyire tetszett neked, ennyire vonzónak találod.

Hasonló esetben én értékelném ezt a reakciót, megnyugtatna, jól esne az őszinteség - na meg a bók is. Ha még nincs minden veszve, akkor szerintem egy ilyen bocsánatkéréssel még a javadra is fordíthatod a helyzetet. Szerintem minden nőnek jól esik, ha valaki vonzónak találja, az meg pláne jó pont, ha valaki képes bocsánatot kérni valami miatt.

Egy próbált megér, nem? :)

Első válaszoló voltam.

2017. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az én seggemre csaptál volna ,kaptál volna egy nagy taslit az tuti.
2017. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem rácsaptam csak belemarkoltam. Nem mindegy.
2017. febr. 22. 12:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz,kérdezö!
2017. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!