Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1-2 hetes ismeretség esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-2 hetes ismeretség esetén mi az ideális szülinapi ajándék? Tippeket kérnék.

Figyelt kérdés
Randizok egy 35 éves lánnyal, 1 hete ismerjük egymást, de szülinapja van. Mivel érdemes meglepni? Valami apróságra gondolok, de nincs ötletem. Zenei, művész beállítottságú.

2017. febr. 22. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Süss neki sütit :)
2017. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni bakelitnek csomagolt lemez alaku csokoladet. Pontosan nem tudom, hogy hol, mert en csak telen lattam szezonalis boltban :D De biztos lehet most is valahol.
2017. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Max csoki, egy kis virággal még
2017. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csokor virág
2017. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár szál virág.

Ilyenkor szerintem sokkal fontosabb maga a gesztus, hogy nem felejted el a szülinapját, és megleped valami aprósággal.

Ha túl sokat költesz, akkor lehet hogy inkább kényelmetlenül érzi magát.

Még arra érdemes figyelni, hogy ha utána csináltok valamit, akkor útban lenne-e a virág. Mondjuk nem túl kényelmes cipelni egy kiadós séta alatt, vagy beülni egy moziba. Ilyenkor egy doboz bonbon lehet, hogy praktikusabb.

De hidd el, hogy mindegy, mit adsz neki, már önmagában annak örülnek a nők, ha nem felejtetted el. :)

2017. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a virágra / bonbonra voksolok. Művészetis vagyok... nem kell ezt túl ragozni ;)

30N

2017. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minőségi csokolàdé!
2017. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!