Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismeretség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismeretség után első személyes találkozás. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
3 hetes rendszeres irogatàs,skypolás utàn sor kerül a személyes talàlkozàsra. A tàvolsàg köztünk jelenleg 1000km. (A tàvolsàg csak àtmeneti àllapot, tavaszig tart) Külföldön dolgozom, ő fog eljönni hozzàm pàr napra. Nagyon izgulok. Mit tanàcsoltok? Aki volt már hasonló helyzetben megoszthatja a tapasztalatàt. Köszönöm! 28L
2016. dec. 17. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Eloszor is, NE TEDD!!! Amugy meg szamits a legjobbra keszulj a legrosszabbra. Ja es nezd meg elotte az elrabolva cimu filmet, es gondoldd at jobban ezt a kerdest. 3 het internetes ismeretseg utan beengedni valakit az otthonodba. Nem festem a falra az ordogot, de ismertem olyant, akinel ugyan ilyen volt, aztan a kedves vendeg megverte, es kirabolta. (igaz az a srac egy junkie volt.)
2016. dec. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálad alszik? Nem felsz hogy amíg alszol, elkezd erőszakolni?
2016. dec. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám neked első tanácsként, hogy ne találkozz vele kettesben :D Másodikként, hogy ne vidd haza, harmadikként, hogy ne altasd a házadban, negyedikként, hogy véletlenül se több napig..


Az a baj, hogy 3 hét netes ismeretség nagyon nagyon kevés és felszínes is. Nem tudsz róla jóformán semmit, csak nyilván azt amit leírt neked mert akarta, hogy tudd de az lehet nagy hazugság is.

Ha egyedül laknék akkor én semmiképp nem mennék bele ilyen dolgokba, ha viszont lenne lakótársam akkor talán kicsit biztonságosabban érezném magam.

2016. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Csak nyilvános helyen találkozz vele, ahol sok ember van, pl. plázában kávézók, stb.

- ne fogadj el tőle italt/kávét úgy, hogy ő hozza ki neked, vagy pincér hozza és teszi le eléd, vagy lásd, ahogy a pultban kitöltik

- ne menj bele olyan szituációba, ahol kettesben maradhattok, ne ülj be a kocsijába, ne engedd, hogy hazakísérjen/hazavigyen


Ez az, amit a saját biztonságod érdekében meg KELL tenned, ami meg a randit illeti, ne görcsölj, ne akarj megfelelni, ne várj előre semmit, hogy majd így vagy úgy alakul, csak add önmagadat, mintha csak egy haverral mennél el kávézni. ennyi.

2016. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!