Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én nem szeretek emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem szeretek emiatt ismerkedni? (lent)

Figyelt kérdés
Elkezdek ismerkedni egy pasival,még nem tudom eldönteni hogy akarok e valamit és mire eldöntöm addigra a pasi már az egész életét eltervezte velem.
2017. febr. 22. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyenektől kell nagyon gyorsan menekülni... hidd el! Tapasztalat!
2017. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi, épeszű ember nem akar ilyenekkel ismerkedni. (De szerencsére nem minden pasi ilyen.)
2017. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2017. febr. 22. 17:58
 4/11 A kérdező kommentje:
#1
2017. febr. 22. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Még fiatalon összeismerkedtem egy sráccal. Az elején minden jó volt, aranyos volt, helyes volt, sok volt a közös bennünk.


Kb. két hete voltunk együtt, ha lehet azt mondani és beállított egy eljegyzési gyűrűvel.

???

Én nem tudtam, hogy sírjak e vagy nevessek. Azt mondtam neki, hogy azért ez korai és ő sem gondolhatja komolyan.


Erre ő, hogy de bizony, mert ő már elképzelte velem az életét és tudja, hogy én leszek az a valaki.


Rá két napra, mert addig nem tudtam elhinni, hogy ezt komolyan gondolja végül kiderült, hogy mégis, ezért mondtam, hogy részemről ennyi volt és ne keressen többé.


Erre jöttek az öngyilkossággal fenyegetőző üzenetei stb.


Rá még 5! évre is mindig megkeresett a szülinapomon, hogy érdeklődjön, hogy egyedül vagyok-e, újrakezdhetnénk-e.


Mióta férjhez mentem és a férjem elküldte melegebb éghajlatra egy telefonhívásakor, azóta békén hagy.


Ezért írtam, hogy menekülj az ilyenektől.

2017. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
A lányok között is sok ilyen van. Elég irritáló.
2017. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na igy tiszta. Hat nekem is a volt pasim már egy hónap után a jövőről beszelt, ecsetelte hogy nélkülem nem tudna elni. Nem voltak öngyilkos kísérletei de a hajlam megvolt benne szerintem. Már kezdtek romlani a dolgok de ő szakított szoval kimaradtam a mokabol.

A kerdesbe emlitettet egyébként nem szószerint értettem hanem ugy hogy mire én tudnék dönteni addigra a pasi már komoly kapcsolatot akar, beleelte magát hogy eggyütt legyünk. Én meg lehet rájövök hogy nincs meg a kémia

2017. febr. 22. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt hónapok alatt döntöd el, elég gáz. De ha pár hét akkor igazad van.

30/f

2017. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pár hét
2017. febr. 22. 18:23
 10/11 Rumi bátya ***** válasza:
Bocsánat az offért, de ha nem házasságot tervez, hanem mondjuk 1-2 hét utáni hétvégére? Az is ennyire gáz? Persze ilyen 1 honap kapcsolat mulva.
2017. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!