Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 gyors kérdés milyen virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 gyors kérdés milyen virágot vigyek második randira? Kb 1-1,5 órát lesz víz nélkül a növény. (az odaút miatt)

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom mi a "trendi" február végén.Előre is köszi a válaszokat!

2017. febr. 24. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki
2017. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
muszáj virágot vinni, nem lehet csoki? Amúgy az egyetlen biztos válasz: cserepeset. Másfél óra alatt a fene sem tudja, milyen állapotban lesz a növény..
2017. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vizes papírzsepibe és kis darab nejlonba becsavarni a szár végét, így nem hervad el. Szerintem a rózsa tartósabb mint a többi és szárítva is szép marad.


Sok szerencsét :)

2017. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi a tippet! :D
2017. febr. 24. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ott - vagy közelebb valahol- nem tudsz virágot venni?

Ha a virágosnak mondod,hogy messzire viszed, legyen szíves és olyan virágot adjon, olyan csomagolásban, ami bírja az utat, biztos tudja hogyan készítse el Neked a csokrot és milyen virágot ajánljon.

Én cserepeset nem vinnék...

2017. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rózsa :)
2017. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rózsa és kérheted a virágüzletben,hogy tegyék fiolába(ez egy kis kémcső szerűség direkt erre a célra)
2017. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Aszongya cserepeset. :D Vigyél tuját.
2017. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén? Egyáltalán nem vinnék virágot. Majd ha kialakul komolyabb köztetek, meglepheted, de így az elején, biztosan nem ajándékoznék. Az időd elég nagy ajándék. Attól értékesebbet úgy sem tudsz adni.


33F

2017. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!