Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a magányom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magányom miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Sajnos nem volt még barátnőm, pedig sokat próbálkoztam. Elsőre szimpatikus vagyok, és külsőre általában tettszem is nekik, de régebben mindig volt vmi, ami miatt nem sikerült. Ezt most nem részletezném, mert nem a kérdéshez tartozik. Amiatt, mert a barátaim jelentősebb részével is megszűnt a kapcsolatom, egy mára szokatlan hobbim lett. Növénymániás lettem, mindenféle növényem van már, fűszernövények, szobanövények, kaktusz, bonsai.. és egyre többet szeretnék. 2-3 éve még minden növényt utáltam, kikötöttem, hogy a saját lakásomba én majd egy "gazt" sem akarok. Olvastam róla, hogy férfiaknál is előfordulhat egy amolyan anyáskodó szerep, amikor azt érzik, hogy gondoskodniuk kell vkiről, vagy vmiről. Szerintetek ez a szokatlan hobbim városi srácként amiatt alakulhatott ki, mert magányos vagyok, és törődni szeretnék vmivel? Van itt még olyan, aki így van ezzel? Mit gondoltok erről?

2015. jún. 1. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy amiatt lenne. Egyszerűen csak megváltoztál, és már örömet okoz a nevelgetésük. Mint növénymániás, sok növényest ismerek, férfiakat, nőket, egyedülállókat, párkapcsolatban élőket. Nem függ a dolog a családi állapotodtól. 20 éves korom alatt én sem értettem, mi örömüket leli a családom a "gazakban", aztán amint elköltöztem, hirtelen vad növénynevelési vágy lett úrrá rajtam és tele lakás meg a balkon.
2015. jún. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, ismerek családos, kétgyermekes, kimondottan jó házasságban élő növénymániás férfit.
2015. jún. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező valahol igazad van abban, hogy gondoskodni szeretnél valakiről és ezt a növényekbe vezeted át. Viszont az is lehet, hogy virág sim lettél. :D Viccet félretéve szerintem egy jó hobbi és teljesen normális vagy ettől még.
2015. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!