Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idővel mire számitsak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel mire számitsak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Öt hónapja megismertem interneten egy személyt.. az utóbbi időben tudtunk találkozni is. ( Négyszer)

Eléggé közel kerültünk egymáshoz a találkozás előtt .. szinte minden napszakban csak vele cseteltem.

A második találkozón nagyon jól éreztem magam... Rég éreztem ilyen jót más ember társaságában.. együtt aludtunk,de nem történt semmi szexualitás.. de a harmadik találkozón már kéjelegtünk.. és 6 órán át simogattuk, szeretgettuk egymást... Majd kielegitettem orálisan.. nagyon élveztem.. ez kovetkozen az utolsó találkozón ez kölcsönös volt,de nem csak ezt a részét élveztem...Hanem összességében mindent amit vele tölthettem az elejétől a végéig.

Pár napja közölte velem hogy szeret,de még nem szerelemmel.. csak szeretet érez..Ezt nemtudom hogy fogjam fel milyen szeretettel..

Én nem érzek még "szeretet"se szerelmet.. túl korai.. és eléggé nagy csalódás ért kb egy éve.. amit a mai napig nemtudok megemészteni.. és úgy érzem ez befolyásolni tud az érzelmek kialakításában. :/

20/L



2017. febr. 26. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

aki ilyesmire akar figyelmeztetni, szerintem a saját lelkiismerete kedvéért teszi, hogy ő szólt neked előre.


ne tervezz vele, aki lelkes, nem ilyen.


én arra figyelmeztettem a barátom a kapcsolatunk elején, hogy kezdenek érzéseim lenni, és ha ő másképp látja, akkor ennyi volt.

2017. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De azért a nagy csalódottságban meg érzelemmentességben lenyeled, amit le kell :"D.


Mi a kérdésed tulajdonképpen? Egyikőtök se érez semmit a másik iránt 5 hónap után se, csak néha "kéjelegtek".

2017. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy éreznénk mikor négyszer tudtunk találkozni az öt hónap alatt..

Nem mindenki esik szerelembe 1-2 mondattól

És szopástólsem...

Csak furcsáltam hogy közölte velem azt hogy "szeret" wtf.

2017. febr. 26. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy látszik, már megvan a saját értelmezésed, amihez ragaszkodsz. úgyhogy az első válaszomat nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod.
2017. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval a szopás már megvolt. Vajon mit akarsz majd annak a fiúnak adni, aki iránt érzel is valamit?
2017. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!