Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy vak lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy vak lánnyal, és szeretem, milyen negatívumokra számítsak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, ő 20, tolmácsnak készül, és jó is benne, nagyon szép, szőke göndör haja van, babaarca, és szép kék szeme. Minden megvan benne amit egy nőben keresek, az egyetlen hiányossága hogy vak. Magas az intelligenciája is, rengeteg minden érdekli, és filozofikus jellem mint én is. Szoktam neki segíteni bevásárlásban/elkísérgetem buszon, és rengeteg minden van amit élvezünk együtt. Tökéletes nő ezt a hibáját leszámítva Csak elkezdtem látni, hogy az ismerősök érdekesen néznek rám. Sokkal jobban szeretem mint ezelőtt bárkit, több közöttünk a kontaktus, és jólesik hogy bizonyos szinten rám van utalva. Szeretnék vele maradni, és később elvenni ha lehet, csak tudni akarom, nincs e ilyen ismerősötök, és hogy mire számítsak, mint negatívum, ha esetleg tudtok valamiről. (Mellesleg én vagyok az első komolyabb kapcsolata.) KÉRLEK MÉG MOST HOGY AZ ESETLEGES FIKÁZÓDÁST, OLTOGATÁST IS MAXIMUM FINOMAN TESSÉK MEGOLDANI!

2013. jan. 28. 19:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
75%
Legyetek nagyon nagyon boldogok-és sose törődjetek az irigykedőkkel.:)
2013. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Veleszületett vak mellesleg, de a kedvenc színe a fehér.

Elmondták neki milyen színű az, amit szeret, és úgy döntött ő a fehéret szereti.

2013. jan. 28. 19:18
 3/46 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon tisztelendő, hogy ilyen vagy!


Ha igazán szereted, akkor elfogadod olyannak amilyen és nem kell számítani semmi negatívumra vele kapcsolatban.


Ma már szerencsére fejlett az orvostudomány, ha lehet a szemén segíteni, akkor egy műtét nagyon nagy előre lépés lenne. :)


De mint már mondtam, nem lesz semmi negatívum, ha igaz a szerelem. Nem kell foglalkozni senkivel, avval, hogy hogy néznek rád. Csak legyetek együtt, szeressétek egymást! :)

2013. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem pár hónap és kitapasztalod még az esküvő előtt bőven.


Csak annyi, hogy jobban igazodni kell hozzá, bár hazai terepen nagyon jól kiismerik magukat, de pl. idegen helyen otthagyni, vagy ha olyan helyen jár... akkor én aggódnék érte. Ez a világ nem nagyon barátságos a sérültekkel szemben. De otthoni terepen nagyon rutinosan mozognak. Meg persze a holmik. Ha eddig ne voltál valami percíz rendrakás terén akkor most annak kell lenned, Mindent amit a lakásában elmozdítottál azt ugyanúgy kell visszarakni, különben pár hónapig keresgélheti szerencsétlen a motyóját.

2013. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
61%

kedvenc szín :DDD


de aranyos :(

2013. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
39%
szerintem nem igazán lehetnek ennek hátulütői, de ő hogy érez irántad?
2013. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy valami nagyobb felelősségre számítsak e vele kapcsolatban, vagy hasonló.

Nem az, hogy gond lenne, csak szeretnék felkészülni rá ha valamit muszáj lesz később megtennem vele kapcsolatban.

2013. jan. 28. 19:22
 8/46 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta nagyon szeret engem.

Most együtt vagyunk egy ideje (nem mondom meg az időt, nem túl rövid, nem is túl hosszú, amúgy is csak menne a kötekedés), és elég komoly ami köztünk van. Szeret, csak az ágyban egy kissé érdekes néha megoldani a dolgokat :)

2013. jan. 28. 19:23
 9/46 anonim ***** válasza:
73%
A kérdésedre nem tudok válaszolni, de mindenképp írni akartam neked, hogy le a kalapom előtted! Végre egy tiszteletre méltó férfi :) Legyetek boldogak :)
2013. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Az már egy kisebb hátulütő, de néha felveszek egy szemkötőt, amit alváshoz használok, és úgy oldjuk meg közben. Úgy még ő sem érzi magát kellemetlenül legalább. :)
2013. jan. 28. 19:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!