Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak mi van, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak mi van, ha a lány abszolút "nem a típusotok"? (kifejtést olvasd plz)

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akivel talán-randizgatunk.

Elég sokat beszélgetünk, együtt ebédelünk ha ráérünk, e-mailezünk, csetelünk. Tök jól kijövünk, néha az a bizonyos vibrálás is megvan.

Ha más férfival beszélek (vagy neki beszélek róla) féltékenynek tűnik.

De nincs nyíltan kimondva, hogy randizunk, ismerkedünk.


Viszont van szerencsém 3 exbarátnőjét ismerni (egyet személyesen, kettőt látásból).

Mindegyikük magas, szőke-"mézbőrű", "finom" szépség, kb az a nő, akire azt szokták mondani, hogy "arisztokratikus".

Én sem vagyok csúnya, sportolok, jól étkezem stb... de azon, hogy 160 centis, nagyon fehér bőrű és sötét hajú vagyok, érdemileg nem sokat tudok változtatni.


Pár hete tart a dolog, nem tudom, mennyire mérvadó ez a külsőségbeli dolog. Tudom, hogy a "típus" nem szentírás, de a 3-ból 3 elég.. lelombozó?


2017. febr. 26. 23:59
 1/9 anonim válasza:
56%
Én nem vagyok a pasim esete. A nagy melleket szereti csak megkeseriti az életem a beszólásaival. Ha nem vagy az esete hagyd. Én is szakítok holnap
2017. febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Huha :)

Ne gondold túl, ha a töltött káposztából 3x is kérek mert szeretem, az még nem azt jelenti hogy nem unom meg...

2017. febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam a barátom esete.Mára az ideálja vagyok. Gyakran rajtakapom, hogy csak bámul, az ô szavaival élve "nem tud betelni a szépségemmel".

Szerintem emiatt ne aggódj, jó is kisülhet belôle. :)

2017. febr. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm, aki nem annyira jött be külsőleg, sőt, voltak pillanatai, amikor kifejezetten ijesztő volt. :)

Még poénkodott is magán a tükörben sokszor.

Ehhez képest én szépnek láttam, mert szerettem, mondhatott magáról bármit.

Ne a külső legyen a legfontosabb, az csak egy kulcs, a továbblépéshez.

Ha az alap dolgok megvannak(nem vagy egy házsártos, ordenáré feminista) bármi lehet belőle.

2017. febr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy ilyen esetem, a pasi 10/10-es és minden nő csorgatja utána a nyálát. Aztán egyszer elkezdett nekem udvarolni és kialakultak a dolgok, pedig tényleg annyival "felettem" volt, hogy azt hittem esélyem sincs. Az exei ugyanúgy mint nálad gyönyörűek, én pedig átlagos, nem tudtam hova tenni ezt az egészet. Azt mondta tetszek neki nagyon, még sose érzett ilyet. Aha, a vége az lett, hogy nem lett belőle kapcsolat és most olyan barátnője van mint az exei (amit nekem nem mondott el és másfél hónappal később jöttem rá, hogy őt szereti velem meg játszik).
2017. febr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 veinig ***** válasza:
100%
Az összes barátnőm alacsony, vékony, nőies nő volt. Aztán megismerkedtem a nejemmel. Magas, nem kimondottan vékony, és nem kimondottan nőies. Szögegyenest ellentéte az ideálomnak. Viszont minden más teljesen stimmelt. Én is rágódtam a mi legyen kérdésen. Aztán döntöttem, mert sokkal fontosabbak az egyéb tényezők egy párkapcsolatban, mint a külső. 20 éve vagyunk házasok...boldogságban. ☺
2017. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki, nekünk férfiaknak a belső jobban számít.
2017. febr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igazából, nem az a bajom, hogy "csúnyábbnak" érzem magam vagy, hogy nem érzem vele magam egy kategóriának, hanem az, hogy az eddigi barátnői/exfelesége kb. mintha egymás klónjai lettek volna.

A hasonlóság köztük kb. olyan szintű, mint Katy Perry és Zooey Deschanel esetében. ( csak ők ugye szőkék, kék szeműek, nagyon légiesek.)

Volt közös ismerős, akinek pl.fel sem tűnt a 2-3. közti "csere".

Kicsit ijesztő is.



Én pedig nagyon nem illek ebbe a sorba :D

2017. febr. 27. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Típusom nincs. Van, akihez nem tudok vonzódni, mert nekem nem szimpatikus, és van akihez meg nagyon. Nyilván vannak preferenciák, illetve elképzelések, de ott van az a bizonyos "kisugárzás" és "összkép", ami ahhoz is vezethet, hogy az összes előre kitalált dolgot elfelejtsem.
2017. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!