Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az hogy első randín elvárja a pasi hogy lefekűdjetek?

Figyelt kérdés
30 éves és azt mondta ő így szokta mert ebből megtudja fog e műkődni a komoly kapcsolat.. Nyílván lerázztam és még engem nézett hülyének.Ti mit szólnátok egy ílyen helyzethez?
2017. febr. 28. 13:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha elvarja akkor nem normalis es csak arra hajt. Le lehet fekudni elso randin is, ha ugy adja a helyzet, de aki ezt igy kozli, hogy de o szexet var am, azt rohogve elhajtanam :D
2017. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Kiröhögném és sok szerencsét kívánnék a jövőbeni komoly kapcsolataihoz. :D
2017. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%

normálisnak is és nem normálisnak is tekinthető...

attól függ, hogy haladt az ismerkedés...

30 évesen nem érnek rá hónapokig udvarolgatni, ismerkedni...de azért az első randin kicsit korai sokaknak...

fontos a kapcsolatban a szexualitás, de még 1000001 dolog van amitől függ, hogy működni fog e a kapcsolat...


24F

2017. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális ilyet elvárni...
2017. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
szerintem nem, még jó hogy nem most keresek párt
2017. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
16%

Amikor még nem éltem párkapcsolatban és gyakran randiztam lányokkal, többnyire mi is az ágyban kötöttünk ki az első-második randin.

Amikor nem, azokból nem is igen lett semmi sem.


Ha működik a kémia, akkor az az ágyba vezet, ha csak taktikázás és tesztoszáskodás van, az meg kudarchoz.


40/f

2017. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Ez kb annyira hihető, mint a "Kicsi és puha, hogy neked ne fájjon" duma. Ezer éves, és senki nem veszi be.


Én egyetértek azzal, hogy jó szex nélkül nem működik egy kapcsolat, de egyáltalán nem kell ezt az első randin kideríteni. Ha így lenne, igen sok ember megfordulna az ágyunkban, mire eljön az, akivel hosszútávon működik.


Szimplán gyors numerára számított, beadott valami hülye szöveget, és a tesztoszteron elborítja az agyát, azért mérges. :)

2017. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

"30 évesen nem érnek rá hónapokig udvarolgatni, ismerkedni..."


Miért is? Fejtse már ki valaki nekem, legyen szíves!

Holnap meghal vagy hova kell sietni?

2017. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"ebből megtudja fog e műkődni a komoly kapcsolat"

És gondolom minden alkalommal kiderül, hogy nem fog működni...

2017. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Első, második randin szex, vagy vége a dolognak :-P Jó szex nélkül úgy sem működik majd, ismerjük meg azon a téren is egymást, ne csak a másik lelkét. És egyébként meg miért vonjuk meg magunktól a szexet az ismerkedés alatt? A szex jó, ne vesztegessük el az alkalmakat ;-)


42/F

2017. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!