Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoznátok egy roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok egy roma sráccal?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedek, és a sok jelölt között akad egy roma srác. Én 31 éves vagyok, komoly nő, rendezett anyagi és családi háttérrel, liberális nézetekkel, a nemek közötti egyenlőséget hirdetem.


Van egy roma srác. 33 éves, nincs felesége, gyereke, az érdeklődésünk nagyon hasonló, kulturált srác, nyelveket beszél, dolgozik.

A szüleimnek elmeséltem a helyzetet. Nagyon nem támogatják a dolgot.

Még semmi nincs köztünk és csak a véleményetekre lennék kíváncsi.



2017. márc. 2. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találkoznék/ismerkednék roma sráccal, ahogy némettel sem.


De, ez csak az én véleményem, hogy te mit szeretnél, az a TE döntésed. Ha te szeretnél vele ismerkedni, ne foglalkozz más véleményével.

2017. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én nem alapból,nem.kezdenék ismerkedni sem,de mégis úgy alakul,és olyannal beszelnek aki valamiért Ennyire mefog egy esélyt adnék. ha ilyen jól megértitek egymást akkor talan neked is megéri legalaább azt az egyet megadni.Főleg ha benned nincsenek alapból ilyen elhatárolódások.
2017. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nagyon megneznem a csaladi hatteret is, illetve hogy van-e benne barmi roma vonas ami zavaro lenne. A szuleim velemenye nem foglalkoztatna annyira, ha tenyleg normalis es a csaladi hattere is rendben van, akkor ok is elfogadnak elobb-utobb.

De egyebkent valoszinuleg nem. Havernak elfogadnam, de parnak nem tudnam.

2017. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy randit mindenképpen megér, hogy legalább élőben is megismerd.
2017. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egészségedre. Kívánom, ne járjál úgy, mint a barátom lánya.
2017. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5

Miért? Ő hogy járt?

2017. márc. 2. 10:35
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem ismerkednék mégegyszer romával.20 évesen volt egy roma barátom,szó se róla, művelt,tiszta,tanult,nagyon jól kijöttünk stb.tehát minden rendben volt,el is mélyült a kapcsolatunk,de kéaőbb elkezdett előjönni belőle a roma vér.A családja úgy bánt velem mint a kutyával,a barátom kívül hiába viselkedett intelligensen,és kezelt egyenrangú félként, a családon belül a nők el voltak nyomva,nekem kuss volt a nevem és egyéb primitív cigánydolgok.Pl.a férfi nyugodtan verheti a nőt ha kell, nyugodtan megcsalhatja,de te nem is köszönhetsz egy másik férfinak stb...Mondanám,hogy kéz és lábtörést,de amúgy is meg lesz.

36/N

2017. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

* És azt még nem is tettem hozzá, hogy hónapokig nem tudtam levakarni magamról,még a szüleimet is zaklatta az egyész pereputty.Rendőrség,bíróság, volt ott minden,az egész ismerősünk lenézett minket a sok balhé miatt, utána nagyon sokáig a magyar fiú messziről kerültek,és még sok-sok kellemetlenség.Ismétlem,érettségivel rendelkező,tanult fiúról volt szó.

36/N

2017. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

A romák mind öntörvényűek!akárhány diplomaja lehet!

Ezt sose felejtsd el!

Ràadàsul amelyik műveltebb az általában nagyképű is!

Azt hiszem összefoglaltam mindent!

2017. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#7 ugyanezeket az érveket hozták fel a szüleim is.

Apukám köztük nőtt fel.


Azt hiszem, elég sok magyar férfi van, hogy inkább közülük válogassak.

2017. márc. 2. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!