Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexkapcsolat, egy év múlva....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat, egy év múlva. Miért csinálja? Mi ebben a logika?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve kezdődött... Mindkettőnk számára nagyon jól sikerült egyéjszakás kaland után mindketten akartunk egymástól még több szexet. Csak neki párkapcsolata kezdett alakulni mással, ezért nem folytattuk. Hónapok múlva rámírt, hogy nem jött össze neki az a kapcsolat, szeretné velem folytatni a kötetlen szexet. 1-2 hétig nem értünk rá, utána azt mondta ledoktorál és utána folytathatjuk. Akkor 4 hónapig kellett várnom. Én is komoly szakon vagyok, rendszeresen előfordul, hogy 2 hónapig nem pasizom emiatt. Maradjunk annyiban, hogy ez hihető. Végre végzett, most az a baja, hogy sokat kell dolgoznia, fáradt, nem is lehet tudnia előre, hogy melyik nap hány órakor végez.

Az egyéjszakás kalandunk dacára ő nem csajozós és nem is igazán érdekli őt a szex. Inkább komoly, stréber, karrierista. Az egyéjszakás kalandba is én "rángattam bele".

Miután a munka volt a kifogása, megírtam neki, hogy nyugodtan vallja be, ha mégsem akarja, nem történik semmi. Azt írta továbrra is akarja.

Talonban tart, ez így neki nagyon kényelmes. Lesz még ebből valami?

Ebben a helyzetben nem birok másokkal is ismerkedni. Ez a srác húzza az időmet. Túlságosan tetszik nekem ő ahhoz, hogy lemondjak róla. "Mi van, ha 1 hét múlva tényleg akarja." :(


Persze az is megfordult a fejemben, hogy a másik lánnyal mégsem ért véget a kapcsolata. Vagy most harmadikkal kezd újat. Nem tudom, mert korrektnek ismertem őt meg és másik lányra sehol nem utal semmi.


Én L22, ő F24



2017. márc. 2. 16:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
28%

Semmi nem lesz belole mert a fickonak nem jelentesz semmit, komolyan ezt Te nem veszed eszre? Egy luk vagy akibe beleuritheti ha epp nincs jobb.

Miert vagy onszantadbol ingyenlyuk? Ennel lealacsonyitobb dolgot nem tehet magaval egy no. Illetve de, ennel csak az lenne lejjebb, ha konyorognel hogy dugjon meg es fizetnel erte neki....

2017. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Én is csak szexet szeretnék tőle. Ez így fair.
2017. márc. 2. 17:00
 3/68 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd a francba,szánalomból nem mennék vissza senkihez. Ne legyél már ennyire ostoba.

Nincs ló ,jó a szamár is alapon van veled.

És itt most te vagy a szamár!!

2017. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
De minek is monduk mi itt akármit is,ha már te eldöntötted. 1 hét múlva úgyis alatta fekszel,aztán megint hanyagol és jöhetsz ide sírni!!
2017. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
72%
Jezusom.... meg meddig tudod igy alazni magadat? Nokent ezt meg olvasni is kinos volt.
2017. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:

#3. Azt is mondta, hogy ő ezt a kötetlen szexet szereti, nem a párkapcsolatot.

Persze, a legtöbb fiú ilyen...

2017. márc. 2. 17:11
 7/68 anonim ***** válasza:
72%
Látom hülye vagy és nem fogod fel!! A pasi röhög rajtad.
2017. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

#5 hol ebben az alázás, ha mindkettőnknek ez a jó?


csak mostanában kezdett zavarni, hogy miatta nem tudok ismerkedni mással. ezzel pedig kezdek valamit.

2017. márc. 2. 17:15
 9/68 anonim ***** válasza:
72%

Ha mindegyikhez ilyen felajanlott ingyenlyukkent viszonyulsz, akkor ne csodalkozz... tudod, ugy fognak kezelni teged, ahogyan te magadat. Te meg epp azon porogsz, hogy egy csavo miert nem akar megdugni... picit ennel ertekeld mar magadat tobbre, mert feltetelezem, hogy tob ertek van benned mint a labad kozott levo lyuk.

Azt meg vegkepp nem ertem, hogy miert ne ismerkedhetnel masokkal, nincs a pasas fele semmi kotelezettseged, ahogyan ahhoz se lenne kozod, ha o ismerkedne masokkal.

2017. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:

#9 nem miatta nem ismerkedhetek mással. :D

az új sráccal szemben nem lenne korrekt.

2017. márc. 2. 17:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!