Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismer valaki normális társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki normális társkereső oldalt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahol normálisabbak vannak fent, az oldal pedig nem a pénzlehúzásra megy, meg az ilyen hülyeségekre.

Chat oldalakon már szinte lehetetlen ismerkedni, mert annyi a gyökér, úgy gondolom, kipróbálnám, ezt a társkereső dolgot is, hátha.



2017. márc. 2. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, már mindegyiken elszaporodtak a komolytalan, link emberek. Ki kell szűrni közülük a normálisakat, és ez elég fáradságos meló - de a társtalálás már eleve az. Sok perverz, nős, idióta stb. fog majd levelet írni, de aki komolyan és elszántan keresi a párját, annak ez nem fogja a kedvét szegni. Szerintem a Randivonalra regisztrálj, korrektül megcsinált oldal, de a selejtesek ezt is ellepték már egy ideje.
2017. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden oldalon vannak komolytalan "tarskeresok", viszont barhol bele lehet futni kincsekbe. En a paromat masfel eve a "szexpartner kereso" tinderen ismertem meg.
2017. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak kitartonak kell lenni, en is evekig nyomtam. 24/L
2017. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

TL;DR:

Nincs.


Kifejtve pedig, nincsen; mivel a következő a helyzet nagyon leegyszerűsítve:

Nőként beregelsz, ha dögös vagy, akkor kapsz kb 300 levelet az első héten(napon). Ha még naív vagy, akkor elgondolkozol, hogy jaj baszus ez nagyon sok, hogyan lehetne szelektelni. Misem egyszerűbb ennél, aki a felső 10%-ba esik helyesség alapján annak tovább nézed a levelét vagy akár még a profilját is elolvasod ha nagyon stréber akarsz lenni. Ez mondjuk leszűkíti a kört kb 10-20 emberre. Ennek a fele kamu, a másik fele elmebeteg, szóval marad mondjuk 5 akivel eljutsz valameddig, randi, dugás ilyesmi.

Ha ronda csaj vagy akkor csak 100 levelet kapsz és a végére kb 1-2 marad aki csak szexelni akar veled, mert hasonló kaliber mint férfiben és nem jut neki senki más.


A férfi vagy, akkor elkezdesz szelektálni, na kinek írjak... Mivel a legtöbb társkereső interface jobban támogatja a szűrést aktív félként ezért beállítod szépen a bombanő ideálodat. Talál is a rendszer mondjuk 20-30at aki megfelel. írsz az egyiknek, írsz a másiknak, egyik sem válaszol, pedig te órákig fogalmaztad a leveledet. Najó, akkor jön a sablom levél. Elküldöd mindnek. Két opció van:

Ha jól nézel ki akkor talán válaszol 1-2, ebből nem sok esélyed van dugásig se eljutni sajnos még mindig.

Hát jó, mit tegyünk most ? Lejjebb adjuk azokat a fene nagy igényeket és előröl kezdjük az algoritmust. Több szám, több lehetőség.

Ha átlagos férfi vagy (külső, belső anyagiak) akkor durván 500 levelenként durván 10 randi a jussod, de ezek is átlag alatti nők lesznek 90%-os eséllyel.

Ha ronda férfi vagy akkor persze nem tudod a szűrőt elég alacsonyra állítani és egyetlen választ sem fogsz kapni.

2017. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen nincs, egy "társkereső" az eleve normális nem lehet.
2017. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4-es nagyjából megadta a helyes választ. Kábé 10 éve társkeresőzök, de úgy tűnik, hogy egyre rosszabb a helyzet, rettenetesen felhígult mindegyik, és az emberek nagy része nem is akar társat találni, csak szórakozásképpen vannak fönt ilyen oldalakon. Rengeteg a kamuprofil, rengetegen inaktívak, hosszú évek óta be sem lépnek, csak elfelejtették törölni magukat. Régen két hét sem kellett, hogy összejöjjön valami, most hónapok óta semmi. Igaz, én sem töröm magam kifejezetten...
2017. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
.
2017. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6-os!


Én ugyanezt veszem észre csak chaten!

Kettőt használok mostanában. (omegle, anotalk)

Kamasz korom óta chatelek, és régen szerettem is, mert a legaljább helyen lehetett "kincsekre" bukkanni. De most? Komolyan mondom, nem hogy értelmes embert nem lehet találni, de sokszor a 2. mondat sem jön össze.

Ennyire hülyék lettek az emberek, vagy most mi van?

2017. márc. 2. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ember, ha új autót akar, nem a roncstelepre megy vásárolni.
2017. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem a tarskereso oldalakkal van a problema, hanem az emberekkel! Ha nem talalod a tarsad, valoszinu, hogy mas vagy mint az atlag. Tapasztalatbol mondom, en is megjartam ezt az utat. Aztan par eve vegso elkeseredesemben Nemetorszagban kotottem ki, ahol megtalaltam a tarsam, akivel napokon belul osszehazasodunk! Igy bucsuztam el a magyar ferfiaktol!
2017. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!