Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolatban levő emberek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban levő emberek mit keresnek társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Számtalan adatlapon fent van, hogy "kapcsolatban", ideális jelöltre pedig, hogy "már megtaláltam". De könyörgöm, akkor minek regisztrálja magát???

2013. máj. 13. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legelteti a szemét,aztán ha beficcen valami,örül neki.
2013. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szexet, ezért jöttem le, mert erre jó lettem volna N
2013. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csávójával csajával röhög a népen,sokan ráveszik a csajukat hogy vegyenek rá luzereket rakják ki a szerszámot camba,aztán jót röhögnek rajta,örülnek neki hogy nekik van kivel ba..i
2013. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"szexet, ezért jöttem le, mert erre jó lettem volna N"



énmég erre se vagyok jó

2013. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mégtöbb kapcsolatot
2013. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Több oka lehet. Több társkeresőn van pl. cset. Én is voltam úgy régen, hogy találtam partnert, de a társaság miatt regisztrálva maradtam (a párom is, néha ő is jött csetelni).

A másik, hogy kapcsolat mellett is sokan keresnek partnert... ennek is sokféle oka lehet.

Én most nem társkeresőzöm, csak cseten vagyok fenn, de az ismerkedni vágyó pasik kb. fele házas vagy élettársi kapcsolatban él. Mivel én nem mindenáron párt keresek, szoktam velük beszélgetni (nem ismerkedni, csak baráti beszélgetések alakulnak ki), tudnék mesélni, hogy mi minden juttat ide egy-egy pasit... a nők is magukba nézhetnének néha...

N

2013. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
"Bocsánat, már elkeltem, menyasszony vagyok." -> ki akarja próbálni a szexet nászéjszaka előtt?
2013. máj. 13. 18:18
 8/12 Mcgalagony17 ***** válasza:

Nekem például volt dolgom olyan pasival, aki csak azért regisztrált társkereső oldalra, mert távkapcsolata volt és ki volt éhezve a szexre. De olyan is előfordul, hogy valaki nem boldog a párjával és így akarja biztosítani az utánpótlást, ha időközben szakításra kerülne sor.


19/L

2013. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező..

ez mióta zárja ki a több kapcsolatot? :D

2013. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok férfi választ "megbízható" társat, akivel a szexet nem élvezi, ezért jár máshoz. De vannak, akik nyíltan csinálják (nyitott kapcsolatok is vannak!). Van, aki meg kilépne a meglévő kapcsolatából és keresi a következőt. Ezek a jellemző motivációk, de sok más is lehet még.
2013. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!