Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak ha bepanikolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha bepanikolok ettol?

Figyelt kérdés

Randiztam egy pasival es egyszeruen nagyon jol ereztem magam vele vegig. Megbeszeltuk, hogy iszunk valahol egy teat, majd 1.5 ora beszelgetes utan spontan elmentunk vacsizni aztan fel a kilatohoz.. osszesen 7 orat toltottunk egyutt, vegig beszelgettunk, egyre jobban oldodtunk es tenyleg szuper volt minden. De... parszor megemlitette az exet akivel sok evet voltak egyutt es kihangsulyozza hogy o 2 eve mar tul is van rajta (akkor szakitottak) csak azota nem jott a megfelelo no.. Aztan ahogy megfogta a kezem, ahogy kimondta, hogy mennyire nem szamitott ram, es holnap mekkora vigyor lesz az arcan, stb... ugy bepanikoltam. Kicsit talan gyors, pedig tenyleg jo vele, de elkezdtem agyalni, hogy mi van ha csak "siet", ha mar "belefaradt" a csajozasba es csak "beeri velem" vagy meg nagyon "viseli az exe nyomait".... Mit kezdjek ezzel? Vagy beszeljek vele errol?

32 eves a srac.


2017. márc. 5. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről.
2017. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élvezd az életet, mert az agyad mindig közbe fog szólni. Ha lassan haladna, azon kapnád magad hogy akkor is a hibát keresed benne. Ez ilyen faji ártalom. Azok az igazán boldogok akik ezt kikapcsolják és élvezik a jelent, jelentse ez a jó és a rossz tapasztalatokat egyaránt.
2017. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok, én is érzem sokszor úgy, hogy már belefáradtam a csajozásba,... még nem volt barátnőm,

először miden jól megy 1-2 találkozón át aztán jönnek a kifogások ez az majd később az elutasítások.


Néha már úgy érzem, hogy előítéletből nem kellek senkinek. Sosem szemeltem ki valakit az alapján, hogy ha nincs más jó az is, ha valinél próbálkozom az azért van mert komolyan gondolom, és valóban tetszik az adott lány... de hiába.


Ha azért hanyagolod a srácot mert, úgy gondolod, hogy csak azért van veled mert be éri veled az a legnagyobb ballépés. Két embert fosztasz meg egy lehetséges boldog élettől.

2017. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy túlagyalod. Hagyd, hogy a dolgok folyjanak a maguk medrében és ne hasogasd a szőrszálakat szerintem! Mindenkinek van exe és ha az komoly volt, akkor nem fogja nyomtalanul elfelejteni, mint valami egy éjszakást, ezt ne várd senkitől. Valószínűleg érzelmesebb, mint a tipikus macho és ez inkább pozitívum kéne, hogy legyen...


26/F

2017. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok hibat keresni, csak nyilvan en is csalodtam mar parszor es kicsit felek.. de kozben nagyon jo volt vele, nem hiszem, hogy ezt megjatssza..

Hagyok meg idot magunknak. :)

Koszonom a valaszokat!

2017. márc. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!