Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha ezentúl azt fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha ezentúl azt fogom mondani a nőknek, amit hallani akarnak?

Figyelt kérdés
Belefáradtam a magas elvárásokba, abba, ha egy kicsit is eltér a világképünk, a véleményünk vagy az ízlésünk valamiben, már nem akarják folytatni az ismerkedést. 7 hónapja vagyok egyedül, nagyon szeretnék már egy barátnőt, de a folyamatos próbálkozás ellenére semmi nem jött össze, pont emiatt. Mennyire gázos, ha kicsit elferdítem az igazságot magamról olyan irányba, hogy nekik megfeleljek?
2017. márc. 8. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

és ennek mi értelme? hazudsz ergó még annál is elkaszálod magad akivel am összejött volna...

meg mi értelme másnak kiadni magad?


24F

2017. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Megnyugtatlak, szerintem az emberek kétharmada ezt teszi... :(


Sajnos sok emberrel szemben nem lehet őszintének lenni, mert őrült-idegbeteg módon ordítani kezd, sértésnek veszi, vagy kapásból elhagy, de ha nem lehetünk őszinték másokkal, akkor mi értelme van az egésznek?


Ez olyan szomorú.

2017. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon gazos, mert ugyis leesik elobb-utobb es akkor otthagynak, es nem csak szimplan nem szimpinek fognak gondolni, hanem egy luzer feregnek is akinek hazudnia kell :D
2017. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Még akár vicces is lehet,attól függ hogy ferdíted es mennyire jo a stilusod hozza,es ahogy előadód magad😂 Amúgy nem kéne,olyan mintha hazudnál,és ha megis megtetszene,akkor meg khm...csak egy két dolog nem.volt igaz...😊
2017. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Rövidtávon valószínűleg bejön, hosszútávon nem. Gáznak gáz, de érthető a reakció.
2017. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Megértem a csalódottságot, sajnos olyan világot élünk hogy sokaknak még a tökéletes sem elég. Illetve a legkisebb hiba, kivetnivaló is döntő.

Én is kb. 7 hónapja vagyok egyedül, de kezdek én is belefáradni ebbe, és egyre kevesebb esélyt érzek arra hogy komoly kapcsolatom legyen. De ilyen körülmények között egyre kevésbé is akarok.

Olyan elvárások vannak hogy... tudod mit? NEM IS AKAROK megfelelni!


Az pedig hogy hazudjak azért hogy jó színben tűnjek fel?

Úgyis kibukik egy idő után és később lesz belőle gond. Akkor inkább el se kezdődjön!

2017. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Szóval legyél csak őszinte és halj meg egyedül. Ez a sorsod, nem tehesz ellene. :( Sajnos a szerelemhez szerencse is kell, aminek ha híján vagy akkor készülhetsz a magányos halálra és arraa, hogy már a mumifikálódott holttestedre fognak rátalálni, arra is csak azért, mert gyanúsan nincsenek fizetve a számlák és a nyugdíjkát sem vette fel senki...


Vagy taktikázz.

2017. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5%

Miért? Mi mást lehet mondani? Őszintén, a szívedből beszélsz, igazat mondasz, max 10 perc és dobva vagy.

Viszont, ha azt mondod, amitől repes a lelke, könnyen beléd szeret. Ez megtörtént, onnantól lehetsz akármilyen rossz fiú, nem akar tőled elszakadni, csak végső esetben.

2017. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha bírod röhögés nélkül, megpróbálhatod, jó móka.

30/f

2017. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2est mért kellett lenullázni?

Igaza van, a legtöbb ember ezt csinálja!!!

2017. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!