Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nyugtalan láb szindróm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nyugtalan láb szindrómás fiúval járnátok, vagy kizáró tényező?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
2017. márc. 8. 19:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a bajom, csak én lány vagyok. Eddig egyik kapcsolatomat se zavarta.
2017. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyen emberrel, de valószínűleg igen. Már az is idegesített ha az előadóban valaki nem bírt nyugton ülni és az egész padsor remegett miatta. A hagyományos órákat is utálom az állandó kattogás miatt, nem bírnám ki, hogy valaki folyamatosan dobol és zajt kelt a lábával.
2017. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi: szóval valószínűleg kizáró.
2017. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Omg.

Én nö vagyok, nekem is előjön néha, de most azért mert esténként szegény nem tud aludni azért mert kényszeresen mozgatni kell a végtahjait... hát nem tudom miért lehetne ez kizaró ok.

2017. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem inkább vizsgán vagy órán zavar és nem párkapcsolatban. Elég irritáló, amikor elmész egy fontos írásbeli vizsgára vagy beülsz egy órára és próbálsz a feladatra összpontosítani, de így is látod, hogy melletted folyamatosan ugra-bugra szerű mocorgás van vagy érzed, hogy remeg alattad a padló, mint a földrengés, esetleg még hangja is van, ahogy csapkodja a talpát a földhöz vagy a lábfejét az asztalnak a lábához.

Túl sokat nem lehet tenni ellene. Én például a körmöm mellett a bőrt szoktam rágni automatikusan, ami gusztustalan, ráadásul van aki távolról úgy látta, mintha az orromat túrnám ilyenkor. Nem egyszer jött oda hozzám valaki, hogy udvariasan megkérjen hogy ne túrkáljam az orromat óra alatt. :D

2023. aug. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!