Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak jó diszkrét társkeresők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak jó diszkrét társkeresők?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hogy milyen diszkrét társkereső oldalak vannak amik jók és megbízhatók? Olyan oldal kéne, ahol nincs sok kamu profil. Köszi előre is!
2017. márc. 9. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Te is házas vagy?
2017. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek sajnos.
2017. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A TÉNYLEG ingyeneseken nincs sok kamu - de kamuzó emberek azok igen. Attól még, hogy valódi ember, a szándékai sötétek...
2017. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első: Nem vagyok házas, de nem szeretnék elköteleződni. Utolsó: Nem fontos az hogy ingyenes legyen. Várom a további válaszokat.
2017. márc. 9. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de néha láttam az elittárs reklámját. Ott még csak képeket is akkor nézhetsz meg, ha fizetsz érte. Emiatt úgy lehet gondolni, hogy csak komoly társkeresők vannak fent, viszont lehet, hogy csak beetetés és kamuprofilok is vannak. Nincs tapasztalatom.

Egyébként milyen nemű és korú vagy, kérdező?

2017. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Köszi a válaszodat, én is így gondolom nagy dilemmában vagyok ezzel. Most hát nem tudom, hogy hol találjam meg a partnerem, szórakozóhelyekre nem járok, csak max a beülős helyek de ahhoz meg nyílván kell valaki már akit megismertem. Nem fogok leülni egyedül egy asztalhoz. :D Valami ötlet? Szívesen fogadom az ötleteket válaszokat ki hogy csinálja. 26 éves srác.
2017. márc. 9. 22:36
 7/7 anonim válasza:

Az Elittárs nem annyira jó erre a célra. Egyrészt elég sokan felregisztrálnak (mert az ingyenes), aztán vagy sohasem fizetnek prémium tagságért vagy ha igen, akkor meg sanszos, hogy a csajok nem csak kötetlen kapcsolatot akarnak a pénzükért.

Amit én javaslok az a Tinder. Ingyenes, egy próbát megér. Bár az meg kevésbé diszkrét (kamu FB profil hozzákapcsolással esetleg).

Vagy ha nagyon nem akarsz elköteleződni, akkor még az eropolisz.hu erotikus társkeresőn is körülnézhetsz, de ott meg többségében olyan csajok keresnek, akik nem csak egy pasit akarnak találni, hanem valami súlyosabb perverziójukat élnék ki. De ha a nem elköteleződni ezt jelenti, akkor ide is ingyen regisztrálhatsz, és még üzenetet is küldhetsz. ;)

2017. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!