Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez más lányt is zavar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez más lányt is zavar vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok lehetőségem élőben ismerkedni ezért neten szoktam, olyan oldalon vagy appon.

De az gondom, hogy amikor valakivel beszélgetek nincs szó, hogy a srác csak szexet akar de mikor találkozunk akkor már az első randi végén vagy a másodikon már a bugyimba akarna bemászni.

Amit én totál nem értek, hát akkor miért nem ezzel a fajta szándékával kezdik az egészet, minek viselkednek úgy mint aki komolyan gondolja a dolgokat?

Vagy csak szex után szimplán többet nem keres engem.

Vagy csak én vagyok aki túlgondolja, más lányok ti ilyenkor mit tesztek? Lefeküdnétek ilyenkor és legalább volt egy jó estétek?

Vagy jól teszem, hogy nem adom magam oda?

20/L

nem KELL privát.



2016. júl. 26. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudni :)

Ha belefér az értékrendedbe és nem fogod magad tőle rosszul érezni, akkor tedd ezt :)


Bár hozzáteszem, hogy eszem ágában sem lenne azokkal lefeküdni, akik hazudoznak a komoly kapcsolatról. Legalább legyen annyi mersze, hogy megmondja mit szeretne.

2016. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyik sem ígért komoly kapcsolatot,

Általában csak így spontán vannak, elmondásuk alapján.

2016. júl. 26. 22:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, ez esetben akkor azért annyira nem inkorrekt a dolog.

Szerintem ha téged ez zavar, akkor mindenképp kérdezz rá még a személyes randi előtt, így azért kisebb az esély arra, hogy kellemetlenül érintsen a dolog, plusz így már előtte el tudod dönteni, hogy legyen belőle randi, vagy sem.

2016. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
sokan úgy állnak a dologhoz, h szex után döntenek, h kell a csaj még, vagy kuka. :) ez elég rosszul hangzik, de sztem elég sok pasi így áll ehhez, legalábbis én hallottam/olvastam ilyet sokat. :)
2016. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a te dolgod, mi az értékrended, hogy fogadod ezt. Azért árulkodó ez a mondatod. "Vagy jól teszem, hogy nem adom magam oda? "
2016. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem.

És ti lányok hogy viselkedtek ilyen szituban?

A többség úgy tesz mint én ?

2016. júl. 26. 22:14
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát, nekem egyszer volt ilyen végül bele mentem és azóta 11 hónapja együtt vagyunk.

Szóval nem minden srác akar egy éjszakás kalandot, aki a ez első randin lefeküdne.

Ha neked ez nem fér bele, akkor mond neki, hogy neked ez korai, de ha csak azért nem mész bele, mert attól félsz, hogy mit gondolnak mások rólad, arra csak azt tudom mondani, hogy senkinek sincs hozzá igazából köze, a srácon kívül. :)

2016. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért fekszel le egyáltalán első vagy második randin? Nem szexszel kell megfogni egy férfit.
2016. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez zsákbamacska amúgy. Nekem pl mindkettő komoly kapcsolatom azzal kezdődött, hogy csak meg akartak dugni, aztán csak nem maradt annyiban. Pedig nem vagyok szépségideál meg nem is szexelek jól :D
2016. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Engem is nagyon zavart, de mivel szexéhes dög vagyok, én többnyire belementem ezekbe. Aztán amikor végképp elegem volt, tartottam magam ahhoz hogy nincs szex minimum egy hónapig. Aztán jött a barátom, második randin szex, több mint egy éve együtt vagyunk. (Nem ő mászott rám, én voltam cafka.) Nála éreztem hogy más lesz, már az első randin egymásba szerettünk. :)

Szerintem egyszer élünk, nem is túl sokáig. Én úgy gondolom ebbe belefér a kísérletezés, a tapasztalatgyűjtés. Én rengeteg vicces és kellemes emléket köszönhetek kalandozásaimnak, persze voltak kínosak is, vagy olyan helyzetek, amik rosszul estek. De inkább csak hozzáadtak az életemhez. :)

Csináld amit helyesnek, jónak érzel. A te életed!

2016. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!