Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti szoktatok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti szoktatok a lányok helyett fizetni randin, vagy úgy az igazi, ha felesbe fizettek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 15:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
A lány fizet, én majd ledolgozom.
2017. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Ramone ***** válasza:
Randin én állom a számlát. Abban az esetben lehet szó arról hogy felesbe vagy ő fizessen ha az adott programot ő szervezte vagy ha már közös kasszán vagyunk :)
2017. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Nőként hadd szóljak. Mki fizeti, amit fogyaszt.
2017. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Alap, hogy férfiként én fizetek ... de én régivágású vagyok ...
2017. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%

A mai világban az lenne a természetes, hogy felesben fizetünk. De az egyenjogúság kivívása után megmaradt a nőknek sajnos ez a privilégiuma is.


Nálam tiszteletet vív ki az a nő, aki a randin mondjuk a második italra, vagy bármire azt mondja: Hagyjad, ez most én fizetem. 27/F

2017. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én mindig meghívom a lányt. Magyarország még nem Hollandia. Vagy igen?:)
2017. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Hollandia... haha Innen jön a going Dutch kifejezés is. Mikor ha megkapod a számlát elkezded hangosan számolni a részed és összeadod egy számológéppel utána áttolod a másiknak..:D


Még jó megoldás az is, hogy két helyszín van és mondod, hogy ezt a helyet állom én.


Vagy pusztán állod az elsőt és ha a többi randin se merül fel benne, hogy bármit invesztáljon, akkor offolod.:D

2017. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

Nálam alap az, hogy én fizetek egy szórakozó helyen. De ha a lány nagyon ellenkezik, akkor azt mondom, hogy ezt a kört én állom, a következőt fizetheti ő.


Így nem kell állandóan matekozni, és nagyobb eséllyel lesz második kör is.:D

2017. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
Nem, nálam szabály, hogy az első randitól kezdve felesben fizetünk, ha már egyenjogúság van.
2017. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Randin a pasi fizet így illik. Kivéve ha a lány ki akarja fizetni a részét. 23 L
2017. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!