Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik (sőt, szerelemmel szeretem), de szerintem nem mer lépni. Próbáljam meg én?

Figyelt kérdés
Szóval már 7 teljes éve nagyon szerelmes vagyok belé. Ugyan még csak 14 éves vagyok, de érettebben gondolkodok, mint sok más velem egykorú. Az a helyzet, hogy mostanában elég egyértelmű jeleket ad rá, hogy én is be jövök neki. Értem ezt az alatt, hogy egyre gyakrabban átölel, a közelembe van, és van, hogy sokáig csak engem néz. Múltkor angolon is végig nézett, olyan aranyos volt. Az a baj igazából, hogy alapból nagy a szám, de fiú téren félénk vagyok még az elején, így nem nagyon merném elhívni valahová. De nem akarom sokáig húzni a dolgot, már épp eleget vártam. Mindig meg van bennem a nagy elhatározás, de mikor ott vagyok előtte, valahogy "beijedek". Sokszor pedig annyira megmondanám neki, mennyire szeretem, és boldog vagyok, ha láthatom. El terveztem, hogy valamelyik nap tényleg oda megyek, átölelem, és megmondom neki, mennyire szeretem. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hívjam el én valahová, vagy várjam még, hogy ő kezdeményezzen?
2010. máj. 10. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezhetsz Te is a lényeg az hogy ne forrázd le rögtön azzal a hírrel, hogy SZERETED! Ettől csak megijedne egy 14 éves fiú (de még egy felnőtt is).
2010. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy már a nőknek kell kezdeményezni...fasza:S
2010. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem ilyednék be, ha odajönne egy lány és azt mondaná, hogy szeret. Különösen akkor ha én is szeretném. :)
2010. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát én már 1x megjártam ezzel..-.-"

mert nekem is teljesen egyértelmű jeleket adott egy fiú..mellémült a suliban,nézett csomószor,humorizált nekem,hülyéskedtönk amikor egymás mellett ültünk xd

de aztán beleszeretett egy másik lányba..lehet h csak nagyon tetszettem neki??mert aztmondta tetszek neki mostis..csak nem szerelmes belém..

=/

2010. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!