Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbáljam neki elmagyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam neki elmagyarázni amit már eddig is pontosan tud, vagy ne? Egyáltalán az én hozzáállásommal van a baj, vagy az övével?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,és van egy kapcsolatféleségem.Rólam tudni kell,hogy nem vagyok egy romantikus tipus,sokáig tart közel engednem magamhoz az embereket,viszont nem vagyok félénk.A pasim(hívjuk így jobb híján) pedig egy tipikus egoista és önelégült ember,aki még egy cseppett arrogáns is.Amikor először találkoztunk nagyon utált,nem cikizett,de valahogy mindig ellenséges volt.Aztán összefutottunk párszor,egyre gyakrabban,utána pedig már minden jött magától.Nagyon kedves lett,és törődöni kezdett velem.Teljesen megváltozott.Megfogta a kezemet,elkísért suliba,segített(még akkor is amikor nem kértem).

Egyszer elmentem a cukrászdába az egyik fiú barátommal,akit már nagyon régóta ismerek.Mindig is jó barátok voltunk,semmi több. Másnap aztán találkoztunk a pasimmal,és amikor odamentem hozzá,hogy adjak neki egy puszit,egyszerűen keresztül nézett rajtam.Nem is értettem hogy mi van,aztán végül a fülembe jutott,hogy látott este a másik fiúval.Azóta ha talákozunk rám se néz,vagy csak ellenségesen méreget,pont mint akkor,amikor először találkoztunk.


2011. ápr. 29. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Magyarázd el neki h nem volt semmi és hogy azt srácot régóta ismered, bemutathatod neki.
2011. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom féltékeny, nem?
2011. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nála soha nem lehet tudni,hogy mit gondol.Valószínűleg féltékeny,persze,de most elég eltökélten útál.
2011. ápr. 29. 20:57
 4/5 napietus ***** válasza:
szerintem nem kár ezért a fiúért. gyerekesen viselkedik, duzzog. törölgesse az orrát a mamája, Te nem vagy az. szerintem nézd levegőnek Te is. majd rájön. vagy nem, nem veszítesz semmit.
2011. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 napietus ***** válasza:
ja, és ne magyarázkodj, nincs miért.
2011. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!