Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jönnek be a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be a lányoknak az olyan férfiak, akik állandóan perverz megjegyzéseket tesznek?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, h ez a faragatlan stílus miért jön be a nőknek.

Pl. minden kapcsán a szexet vagy a férfi/női nemszervet hozzák szóba és erre vevők a csajok és röhögnek rajta.

Vagy pl. mondja az egyik fiú poénosan, h ő legszívesebben egy modellügynökségnek lenne a vezetője ahol a bikinis csajokat stírölné, erre mondja az egyik lány nevetve, hogyha ő modell lenne, nem vállalna bikinis képeket, mire a pasi csak annyit mond, h bikiniset nem, csak meztelenül.

Vagy hozott egyszer ilyen kúp alakú csokit és kérdezték a lányok, hogy az mi, erre mondja, hogy csokif_sz. Vagy az egyik lány épp elbambult, erre beszól az egyik fiú, hogy úgy néztél ki a fejedből, mintha elélveztél volna.

De mittudomén ha meglát egy csajt banánt enni, arra is mindjárt tesz valami megjegyzést. 4 ilyen férfi is van a munkahelyen, akik folyton ilyeneket mondanak és a lányoknak ez teljesen bejön. Pedig rendes, tanult, diplomás, komoly, intelligens , felnőtt lányokról van szó.


2017. márc. 12. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem valószínű, hogy az összes lánynak bejön.

Mondaná ezt egy feministának, amelyiknek minden második szava mindenre az, hogy: szexista.

2017. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

van akivel lehet ezzel poénkodni, de nem feltétlen jön be a pasi neki...


volt olyan lány akit alig ismertem, első találkozó volt és ő jött hasonló viccekkel :D

nem akartam tőle semmit, de ettől még vicces és kreatív volt!

még most is nevetek ha eszembe jut 1-2 poénja, leírva most nem lenne vicces, de abban a helyzetben tetszett, hogy kreatív...mondjuk engem könnyű megnevettetni...


24F

2017. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Nekem ebben nem az jön be, hogy "tirpák", hanem, hogy humoros, szókimondó, magabiztosságot sugároz és ezek a tulajdonságok nagyon meg tudnak fogni egy pasiban. Ha nem kerülgeti a szex témát, hanem utalásokat is tesz, az be is indít és olyan érzést ad, hogy tetszem neki :D Persze, nem egy ilyen pasival képzelném el a hátralévő életemet, de pár izgalmas kaland még lehet belőle. De egyébként én már rájöttem, hogy az udvarias, finomkodó pasik nemis jönnek be, mert sosem mondják ki, hogy mit gondolnak, inkább udvariasságból ferdítenek. De ez nem őszinteség és kicsit sem sugároz önbizalmat.


Ez csak az egyéni véleményem, nem minden nő gondolkozik így, nyilván.

20L

2017. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Attól még, mert valamit viccesnek tartok, nem feltétlenül jön be a pasi. Az rendkívül lelombozó, ha egy srácnak máson se jár az agya, csak mindenféle szexuális jellegű dolgokon, ha minden második szava a szexszel kapcsolatos, akkor nálam esélytelen, akár párkapcsolatról, akár csak rövid kalandról van szó.


Ennek ellenére a játékos, flörtölős hangnemben folytatott viccelődésben benne vagyok, ehhez nem kell vonzódnom a férfihoz. Megjegyzem, azért bár ez sem kifejezetten pozitív vagy vonzó, még mindig jobb, mint amikor a férfi semmilyen formában nem jelzi az érdeklődését, nem érezteti velem, hogy nőként tekint rám. Az arany középút az, ami itt is nyerő, de persze, mint mindenhol, vannak, akik a ló túloldalára esnek, illetve nem ismerik fel a középutat sem.

2017. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem arról lehet szó, hogy ezek a fickók amúgy külsőre bejönnek ezeknek a nőknek, és emiatt már akármit csinálhatnak, tetszenek nekik és kész. Ha jól néz ki, lehet perverz is, sőt, fenékpacsit is adhat, nem számít, egy jó pasinál belefér.

Márpedig általában a jóképű fazonok szoktak így viselkedni szinte mindig.

2017. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezek cseppet sem perverzek, csak idióta viccek. Az perverz az lenne, ha azt mondaná az első randin: "Jó, érdekesek ezek a történetek, de mikor szexelünk". Vagy: "Megmutatnám, hogy mekkora a farkam....." és innentől részletezné, hogy mit csinálna velem és hogy mondjuk mennyire mélyen lennék, vagy hogyan kéne mélytorkoznom és hasonlókat.

Viszont a fentieket senki sem veszi komolyan, legfeljebb kóstolgatja az illető egyik-másik nőt poénosan.

2017. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

"4 ilyen férfi is van a munkahelyen," Eddig a részig azt hittem, általános iskolások vagytok...


Érdekes, az én munkahelyem semmi ilyen nincs.

2017. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Férfiként azt látom, hogy pont, hogy nem jönnek be (legalábbis azoknak a nőknek nem, akik már a felnőtt párkapcsolati rovatba tartoznak, a tinik még mások).


Sőt, én többször kaptam már meg nőtől, hogy pont az tetszett neki az első 1-2 randiban, hogy nem toltam orrba szájba a kétértelmű vagy kevésbé kétértelmű megjegyzéseket, nem tisztáztam, hogy fontos e, hogy lenyelje, és társai.

2017. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Mert a nők humorérzéke ezen a szinten van.
2017. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
ovadasok.....te meg szűz ovodas
2017. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!