Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan, akinek a párja 170 vagy annál alacsonyabb? Ha igen, lecserélnétek egy hasonló személyiségű, de magasabb pasira, ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés

Elég csak annyit írnotok, hogy milyen magas a pasi és akkor nagyjából látom az arányt is. Meglepődnék, ha kettőnél több ilyen lány lenne itt. Illetve egy másik kérdés: Van esélye egy jóképű, de gyerekes testalkatú 170-es fiúnak egy tőle 8-10 centivel alacsonyabb lánynál?

Lehetőleg tapasztalatok alapján írjatok.

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)



2017. márc. 12. 13:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Csak az a nő fogja lecserélni, aki nem szereti a párját, és csak a külsőségeket tartja fontosnak.

Ebben az esetben a pasi jobban is jár, ha lecserélik

2017. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az exem 168-169 cm volt, én 161 vagyok. Engem is zavart, nem tudtam rá férfiként tekinteni. Habár izmos volt, de az arca roppant gyerekes és a viselkedése is sokszor olyan férfiatlan. Persze lehet, nem a magasságával volt gond, mert több minden más is zavart már benne a végére, de aztán szakítottunk. A családom se fogadta el, se a szűk család, se a tágabb. Persze, nem komolyan mondták, de folyton olyan beszólások érkeztek, hogy "elég kicsi fenékdugasznak tűnik!", "egyáltalán magasabb, mint te?", "azért remélem, azért keresgélsz mellette más pasikat is!". Meg ilyesmi . persze aztán lehet, ennyire rám volt írva, hogy a szakítás szélén vagyunk, de tényleg nem igazán fogadták el... Meg eléggé sértődékeny is volt. Pl a szalagavatómon mutattam be a nagy családnak őt, és akkor annyian odajöttek hozzám, fotózkodtak, gratuláltak stb, barátom meg totál besértődött, hogy nem vele foglalkozom és oda se jött beszélgetni, csak hátrament és leült. Szerintem teljesen gyerekes.


18

2017. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
sohaaaa én az alacsony srácokat szeretem:)
2017. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

ha valaki egy alacsony srácba szerelmes, az sosem fogja lecserélni a párját.



(még a szót is utálom, "cserélni".)

2017. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ő 170 cm, én 167 cm. Nem szeretem a fölém magasodó férfiakat, fenyegetőnek érzem őket, így már csak ezért sem.

Mit értesz gyerekes testalkat alatt? Aki utoljára így jellemezte magát, arra én majdnem rávágtam, hogy ez anorexia.

Egyébként persze, hogy van, bár ha úgy nyitsz, hogy "Szia! Tudom, hogy egy felszínes p..csa vagy ugyanúgy, mint a legtöbben, akit nem érdeklek, mert nem 2 méteres vagyok, de... Tudod mit? Dögölj meg!"

2017. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%
Èn nem lecserélném, hanem össze sem jönnék 170 centis pasival, mert magasabb vagyok. ( 175). A+1cm- el magasabb exem alacsonysàga is zavart, nem éreztem magam jól mellette. Miután szakítottunk, mert betegesen féltékeny volt, megcsalt, és bàntott is, megfogadtam, hogy kerülöm az ilyeneket. Neki elsősorban saját magàval volt baja. Önértékelési gondok, frusztràció a magassàga miatt. Utàlta a magas nőket. Mindig megjegyzéseket tett ràjuk miközben irigyelte őket. A szakítàs utàn megfogadtam, hogy soha többet ilyen pasi, és nàlam a minimum férfi magassàg 180 de inkàbb felette. Alatta nem kezdtem utàna senkivel. Igaz, màr nem ismerkedem, megtalàltam a tàrsam. Ő 190 centi magas. Ha àtlag női magassàgom lenne, ilyen 160 cm, akkor egy 170 centis pasival nem lenne problémàm. Nàlam alacsolyabbal semmilyen körülmények között nem jöttem volna össze. Aki megteszi, de azért lecseréli a pàrjàt mert van magasabb, az nem szerelmes.
2017. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#6: Jó természetesen nem a magas lányokra gondoltam. Őket, téged is beleértve maximálisan megértek. Nekem is furcsa lenne, attól függetlenül legfeljebb csak sajnálnám, hogy nem vagyok 10 centivel magasabb és ennyi. Inkább azokat a "picurka" lányokat szerettem volna megszólítani a kérdésemmel, akik jellemzően már-már státuszszimbólumként "tartanak" maguk mellett egy colos gyereket. Hátha van köztük olyan, aki saját párkapcsolatára hivatkozva megcáfolja a "semmilyen nőnek nem kell alacsony pasi" sztereotípiát.
2017. márc. 12. 14:27
 8/29 anonim ***** válasza:

Mivel alapból 172 cm vagyok (ha magassarkút felveszek kb 180 cm) így nekem felejtős 180-nál alacsonyabb pasi. Bármennyire is 10/10.

De vannak picike lánykák azoknál sztem tuti van esélyed.

2017. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel a magasságmániával csak a férfiak vannak megáldva, szerintem a nők legalább olyan 60-70% százalékának halvány lila gőze nincs arról, hogy hány centi magas a párja, a maradék 30-40% meg hiába tudja, nem érdekli.
2017. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
5%
Egy nőnek sem kell 170 centis férfi, hacsak nem eszméletlenül jóképű. Ha mégis összejönnének ilyennel (ami max akkor fordulhat elő, ha nagyon pasihiányuk van, de hirtelen nincs kéznél más), akkor pedig az első adandó alkalommal lecserélik egy magasabbra.
2017. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!