Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen a 30-40 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen a 30-40 körüli hölgyek sokkal jobban érdekelnek mint a korombeliek vagy a fiatalabbak. Valaki hasonló cipőben? (többi lent)

Figyelt kérdés
De ők talán a koromnál fogva nem vesznek komolyan amit nagyjából meg is értek nem pont párkapcsolatra gondoltam, de már csak egy kis kalandnak is örülnék. Valaki hasonló dolgot élt már át volt sikeretek ennyi idősen érettebb nőknél?

2017. febr. 23. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden 2. srác meghúzna pár érettebb nőt.

Úgy csináljátok mintha ez valami egyedi "probléma" lenne.

Majd elmúlik.

2017. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez olyan mint hogy én egy 30-as nőként a fiatalabb pasikra bukom.
2017. febr. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Hmmm, mit nem adnék egy kedves, helyes,vicces 21 éves pasiért:D Az nem túl hízelgő nekem, ha csak meg akarnak húzni... Ha csak ennyire kell egy idősebb nő, akkor inkább keress a saját korosztályodban.(ők sem arra jók csak) Nem erre vagyunk csak jók.
2017. febr. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Azért ne tagadjuk érettebb nők hogy azért jól esik ha egy fiatalabb srác vonzónak talál minket
2017. febr. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
No para.41 évesen megfordul a kocka.Akkor meg a 19-20 éves lányok érdekelnek majd.
2017. febr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Én MAJDNEM hasonló cipőben jártam, azzal a kivétellel, hogy a korosztályomnál komolyabb vagyok... ez viszont néhány kivételtől eltekintve nem igaz a velem egykorú lányokra. Szóval évekig társkeresőztem, mindenféle nővel ismerkedtem, egy párral randiztam is, de mégis egy 40 éves nő lett a párom, akit nagyon szeretek. Vele jobban kijövök mint egy nyavajgós, hisztis huszonévessel valaha is. Tudom, hogy Őt komolyan tudom venni, nem csak kalandokra vágyik, mint egy éretlen kislány. Na ezért gondolom, hogy csak majdnem járunk hasonló cipőben. Oh és engem képes komolyan venni, amire valószínűleg okot is adtam. :)


26/F

2017. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Pusztán a kora alapján nem ítélek el senkit, egy érett és komoly 20-on évest is komolyan tudnék venni.De ahhoz látnom kell,hogy tényleg az vagy.Viszont ha azt látom,hogy csak meg akarsz fektetni,hogy legyen mivel dicsekedni a haveroknak,akkor csípőből visszautasítalak.Tehát a korod önmagában nem baj,a szándékaid és a hozzáállásod,(hogy mennyire vagy gyerekes),a kérdéses.
2017. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elōször is köszönöm mindenkinek a válaszokat!:) azért írtam hogy legalább ennyi is jó lenne mert nemhogy többre de még erre sem nagyon számítok természetesen nem csak az a cél elnézést egy kicsit rosszul fogalmaztam. :)
2017. febr. 23. 12:41
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
A párom akivel együtt élünk 4 éve.24 éves f.Én pedig 38N.Nem a kor számít ha érett a pasi!Az enyém érett .
2017. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyen korkülönbséges kapcsolat van. Valahogy nekem az jön le mintha még több is lenne mint a "normál".


Alkalmi kapcsolatként jól működhet, tartós kapcsolatként már kevésbé, ebben biztos vagyok.Nem azt mondom,hogy lehetetlen, de nagyon kevés páros az, aki hosszú távon is megmarad egymás mellett ilyen korkülönbséggel.

2017. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!