Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a jelek utalhatnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek utalhatnak arra, hogy tetszem egy lánynak, vagy többet érez irántam, mint barátság? És ha igen, akkor mennyire valószínű, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Főleg neten beszélgetek egy lánnyal, de már volt találkozónk is, ami nagyon jól sikerült, és a találkozó óta különösen kedves velem a lány, azóta még többet beszélgetünk, és mindig dicsérgetni szokott, amihez mindig hozzáteszi, hogy más fiúknak soha nem szokott ilyeneket mondani, és ő is mindig nagyon örül, ha én mondok neki valami bókot, aztán ezen kívül még olyanokat mond, hogy jó lenne, ha most vele lennék, és hasonlók. Ráadásul azt mondta, hogy tegnap és tegnap előtt is velem álmodott, persze semmi szexuális jellegűt, csak az ágyában feküdtünk, és beszélgettünk :D

Amúgy bocsi, ha kicsit zavaros volt a leírás :D Ja és talán fontos infó, hogy amikor először beszélgetni kezdtünk, akkor nem volt konkrétan cél, hogy kapcsolat céljából ismerkedjünk, meg azóta sem volt róla szó, tehát elvileg csak barátkozunk (nem társkeresőn ismerkedtünk meg).



2017. márc. 14. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Ez mitől felnőtt párkapcsolati kérdés? Max pattanásos tinik kérdeznek ilyet, akiknek még sosem volt kapcsolatuk lánnyal.
2017. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
100%
2017. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Azért felnőtt párkapcsolati kérdés, mert 22 éves vagyok, tehát felnőtt és nem tini, bár van néhány pattanásom sajnos, ez tény. És volt már kapcsolatom lánnyal. Bocsi, hogy elkeserítettelek.
2017. márc. 14. 00:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Egyesnek igaza van. Attól hogy 22 éves vagy meg csak jogilag vagy felnőtt. A felnőttség nem a 18. születésnapon jön el, hanem a felnőtté válás szép lassan befejeződik valahol a 23-25 éves kor környéken, lányoknak előbb, fiuknak később. Mind a gyakorlati tapasztalatom szerint, mint az agykutatok szerint.
2017. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-esnek: Oké, akkor legyen igazad, de attól még mégsem tehetem a tini párkapcsolatok közé a kérdést. De szerintem zárjuk le, mert eddig csak szidást kaptam, most már jó lenne, ha a kérdésemre is érkezne értelmes válasz :D Ha meg nem tetszik valakinek, hogy ezt a kérdést ide kiírtam, akkor ne válaszoljon, de nem muszáj itt vitát indítania szerintem.
2017. márc. 14. 00:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, és azzal kezdtem, éppen a kettes válaszomban, hogy válaszoltam a kérdésedre.
2017. márc. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erősen úgy tűnik, hogy tetszel neki.
2017. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből nagyon úgy tűnik, hogy szeret.
2017. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azta, szinte leírtad az én helyzetemet:D Az én kapcsolatom egy fiúval is pont ugyanilyen, és nekem ő bejön:)
2017. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!