Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyek azok a jelek, amelyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a jelek, amelyek arra utalhatnak egy barátságban fiú-lány között, hogy már többről van szó és az egész elmozdult a szerelem irányába?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

:(


Itt kezdődnek a bajok... az ilyenek miatt nem hisznek az ilyen barátságokban. Miért kell elrontani?

2017. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig évekig működött...
2017. márc. 1. 19:10
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Előbb-utóbb mindnek ez a vége. A nemek nem azért választódtak külön, hogy barátkozzanak egymással.
2017. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ez nem igaz...


10-15 éves barátságaim vannak férfiakkal.


Sosem volt köztünk több. Létezik, ilyen barátság... csak manapság már divat a sima szexkapcsolatot is barátságnak hívni...

2017. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek ebben a nagy férfi-női barátságban. Egyszer valamelyik mindenképp többet fog érezni,max sose tudja meg a másik.
2017. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy haver, vagy a legnagyobb barátod.Mert van, csak extra ritka, és én olyanra mondtam ezt,akivel mindent megosztasz(mintha azonos nemű lenne)
2017. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyik legjobb barátom jelenleg.
2017. márc. 1. 19:42
 8/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Van, aki hisz benne, van aki nem, ez mindenkinek szuverén joga. Viszont az a kérdés, hogy egy férfi, ha tud egy nővel barátságban lenni, akkor az hogy képes női vonzalmat érezni más nő iránt, hiszen az érzelmek ilyen módon nem választhatóak ketté.
2017. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fogalmazd már újra, mert nem világos.
2017. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Arra gondolok itt, hogy ha egy férfi egy nővel csak barátság viszonyban van és nincsenek iránta érzelmei, akkor más nővel hogy tud eközben párkapcsolatot létesíteni. De ez csak az én eszmefuttatásom, én ezt nem tudnám így megtenni. Ha van egy nő és nekem tetszik, akkor nem tudok baráti viszonyt kialakítani vele, de ha nem tetszik akor főleg nem.
2017. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!