Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pozitiv felreismeres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitiv felreismeres?

Figyelt kérdés
Tortent mar veletek, hogy valakit felreismertetek, de pozitiv ertelemben, hogy kiderult az illetorol, hogy sokkal klasszabb ember, mint hittetek? hogy kellemesen csalodtatok?
2017. márc. 14. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy bnőm tekintetében (én lány vagyok), akiről azt gondoltam egy szürke kis egér. És a mostani páromról sem volt annyira ű de kedvező benyomás, azt tudtam, hogy okos, de azt nem hogy pl. jó humora van.
2017. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Azt hittem, hogy egy fura, unalmas fazon, most meg legjobb barátok vagyunk.
2017. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, megtörtént. Egy fiúra azt hittem, hogy egy elkényeztetett, nagyképű sznob, aztán kiderült, hogy egy jólelkű, érzékeny, rendes ember. Ő udvarolt nekem, de azt hittem ,csak szórakozik, ezért elküldtem, de később kiderült, hogy teljesen komolyan gondolta, csak akkor már késő bánat volt. :(
2017. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fordítva szokott lenni, hogy külső alapján teljesen másmilyennek gondolnak az emberek, és miután beszélünk 15-20 percet rájönnek hogy totál normális vagyok. Volt aki a szemembe mondta, hogy mást várt az első benyomás alapján. Utólag vicces, jó történetek vannak belőle.

Most hirtelen nem jut eszembe olyan, akit félreismertem volna ilyen értelemben.

2017. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A párom nagyon zárkózott, nehezen nyílik meg, ezért a legtöbb értéke bizony rejtve maradt. Nem volt róla rossz véleményem, alapvetően még szimpatikus is volt, de semmi nem fogott meg benne az elején. Aztán ahogy egyre jobban megismertem és megnyílt, kiderültek a számomra vonzó tulajdonságai.
2017. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogyne,képzelj el egy rövid hajú csajt,akinek ráadásul fel is van nyírva kétoldalt a haja,és csontra fiús természete van.Tehát ha beszélsz vele,nagyon közvetlen,de olyan mintha egy férfival beszélnél konkrétan. :D

Elsőre gondolhatod mennyire tetszett,semennyire.Azt gondoltam,úristen hogy fogom én vele kibírni a munkát hosszabb távon.

Aztán megismertem sokat beszélgettünk,és egy igazán nőies,tündéri csaj lett belőle. :D Legalábbis az én szememben. A viselkedése,a közvetlensége,a kedvessége lenyűgöző volt.

Múltkor találkoztam vele egy véletlenből adódóan,és azóta is ugyanolyan tündér. :)

2017. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!