Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket mi zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mi zavarna jobban egy randin: ha a lánynak pattanassa van, vagy görcsösen próbálja eltakarni?

Figyelt kérdés

Ugy adódott, hogy randim lesz, mar nem az elso a fiuval, azonban reggel kijött rajtam ketto darab piros dudor, amiket megnyomkodtam, sajnos úgyhogy most ket elég feltűnő piros dudor van rajtam. En ezeket alapozoval sosem tudtam eltüntetni, a hajam pont nem ér oda, úgyhogy mindenképp latszik, ráadásul napközben talalkozunk ahol meg a nap is rasut. Zavarna ez titeket? Mert fordított esetben engem nem, de megis eszembe jutott, hogy magamra dobok egy baseball sapkát, ugyis divatos, en meg sportosabb stílusú vagyok es megprobalnam a randi alatt magamon tartani. Mit gondoltok erről az otletrol? Melyik zavarna jobban?

19/L



2017. márc. 15. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

engem az zavarna, ha ez feszélyezné a másikat...

basszus mindenkinek vannak pattanásai néha, van akinek állandóan...

ne legyél túl hiú! vállald fel, hogy ez van...


24F

2017. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem valamiert nagyon zavar, ez mindig is problémám volt sajnos :(
2017. márc. 15. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Engem nem zavarna a sapka, rajtam is 0-24-ben van.

Ha tudod úgy hordani, hogy ne gondolj minden másodpercben arra, hogy kilátszik-e alóla, akkor jó megoldás lehet. Ellenkező esetben látszik rajtad, és meg fogja kérdezni, hogy mi a baj.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: a kettő közül a görcsös takargatás zavarna.

2017. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a best az volt, amikor a srác közölte a randi elején, hogy pontosan tisztában van vele, hogy egy hányadék undorító herpesz nőtt a szájára, de a vicc kedvéért, tegyünk már úgy, mintha egyikünk se látná. Első randi volt, nevettem rajta. :D pedig tényleg undi volt, de humorral el lehet takarni ilyeneket, nyilván ő is tudja, hogy nem örökre marad ott.
2017. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"ráadásul napközben talalkozunk ahol meg a nap is rasut. "

Remek! Így mire a randihoz értek addigra már megszokja. Hidd el rajtad kívül a kutyát sem érdekli. A sapkát is hagyd a francba. Csinos leszel.

30/f

2017. márc. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha olyan dudor, ami akkora pukli, hogy úgy néz ki, mintha beverted volna a fejed, inkább halaszd a randit. 2 nap múlva nyoma se lesz, ha nem piszkálod, esetleg raksz rá egy kis szalicilsavas krémet.


Én mondtam le randit emiatt, pont a 2 szemöldököm közé nőtt, mintha szarv lett volna. 2 napot tud várni és az első benyomása is jobb lesz. Ha elmész elmeséli a haverjainak és te leszel a dudoroscsaj vagy valami hasonló.


A pattanásos pasikat nemérdekli, de ha a srác hibátlan bőrű, kiakadhat.

2017. márc. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megértelek, én herpesszel szoktam így járni. Sajnos nagyon hajlamos vagyok rá, ha stresszelek, vagy picit legyengül az immunrendszerem. Nem egyszer fordult elő, hogy első, vagy második randin előjött. Takargatni nem nagyon lehet, randit nem szívesen mondtam volna le, így előre elmondtam, mi a problémám, és az aktuális srácra bíztam a döntést. Mindig megértették, kedvesek voltak, és semmiben nem akadályozta őket (amint kijön pár pötty, leégetem alkohollal, így nem fertőz már, csak nem túl dekoratív a heg, amíg meg nem gyógyul). Mostani páromnál a szokásosnál is gyakoribb, én már a hajamat tépem, ő csak mosolyog rajtam, meg tukmálja rám a c vitamint, hátha segít, és ritkább lesz. Sokat elárul szerintem egy pasiról, hogy hogyan reagál ilyen helyzetekben. Vele ennél neccesebb dolgok is történtek, de mindig megértő volt, oldotta a hangulatot, segíteni próbált, és ezek miatt egyre jobban megszerettem, mivel igazi társként viselkedett.

Ne takargasd, mindenkivel előfordul, ha nem érti meg, az nem a te veszteséged, bármennyire is úgy érzed :) Tudom, közhely, talán picit egosita hozzáállás, de szerintem mindenki arra vágyik, hogy rossz passzban is elfogadják. Ha úgy jött ki, hogy első alkalommal így indul a dolog, akkor ez van, el kell fogadni, és a legjobban kihozni a dologból.

Előző héten a homlokom közepén jött ki egy pattanás, mondtam páromnak, hogy épp unikornissá akarok változni, arra gyúrok. Jót nevettünk rajta, a pattanásom meg azóta elmúlt.

2017. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annnnnyira aterzem ezt most.:( En mindenkepp le fogom rendesen alapozni es a helyedben a sapkat is felvennem. (Nyilvan nem kellene, de rendszeres latogatoja vagyok borgyogyaszoknak tehat tudom mennyire zavaro az embernek ez.)
2017. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!