Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új életfelfogásba kezdtem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új életfelfogásba kezdtem. Nem keresem görcsösen a lányokat, élem az életem, történhetnek csodák? Kezdeményezhet nálam egy lány?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te azt mondod, hogy mától igenis máshogy gondolkozol, attól ez még egy rohadt hosszú folyamat lesz, ne várj egy-két nap után csodát. Ha majd legbelül is elhiszed, változik a kisugárzásod, akkor esetleg!


Férfi vagyok, átéltem, tudom, hogy miről beszélek.

2012. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, én is egy ilyen életfelfogásba kezdtem csak én tegnap, és én meg bepasizni nem akarok görcsösen ezentúl :D Így szerintem könnyebb lesz :D
2012. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kezdeményzhet de valahogy faszább ha rámész és összejön a felszedése :D
2012. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ja lány vagyok amúgy :D

2. voltam

2012. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
van rá esély, de szerintem nem azt fogod kapni, amit érdemelsz, hanem rosszabbat :D
2012. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok vele, majd lesz amikor lesz valami, remélem valami jó fiú voltam :-)
2012. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kapsz tőlem egy pirospontot :)


Nem csodát kell várni, mert azok nincsenek, max a filmekben - az nagyon helyes, h nem görcsölsz rá. De szabad beszélgetni velük, akár csak a lányhaveroddal dumcsizol, nevettek egyet. Felszabadultnak kell lenned és ez a lényeg. És akkor sokkal könnyebben észreveszed, h bejössz valakinek és nem fogsz tökölni, mert addigra már nem leszel rágörcsölve. De jól írta az egyik válaszoló: ez nem egy napos folyamat, ennek az elhatározásnak komolynak kell lennie és tartanod kell hozzá magad. Sok sikert! :)

2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem se jönnek darabszámra a nők de sztem átveszem a gondolkodásmódod :D
2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ne megszerezni akard őket hanem barátkozz és utána könnyebb lesz leszólítani őket :D tehát éld az életed és király lesz minden ..

most elég jó hangulatban vagyok ezért írok baromságokat, de fel a fejjel kölyök.. :)



"Ki így, ki úgy, kinek ez, kinek az

Csajozni felesleges, ó minek az?

Előbb vagy utóbb, ha akarod ha nem..

úgy is utadba kerül, egy-két "női-nem" "

2012. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
így van cod is megmondta :D
2012. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!