Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondoltok egy olyan nőről, aki a tudományban képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból írom ki a kérdést, mivel eddig még nem találkoztam vele. Érdekel, hogy ki mennyire gondolkodik a sztereotípiák szerint ennek kapcsán. Ismerkedésnél semleges, előny vagy hátrány nálatok?

2017. márc. 19. 20:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Előny, de én se sok ilyen nőt ismerek.
2017. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

Nálam abszolút előny lenne.


36\F

2017. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Semleges. Én nagyon szeretem a természettudományt, de ahhoz, hogy kiváltsa a szimpátiámat, nem kell tudósnak lennie, elég ha csak érdeklődik a tudományok iránt.


Amúgy van olyan nő ismerősöm, aki tudós.

2017. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Királyság! Xd
2017. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
Köszi, nem. Volt egy barátnőm, aki pár évvel idősebb volt nálam, egyetemen jöttünk össze és ő még akkor nem volt P.hD. hallgató, csak demonstrátor, ami az előszobája kb. annak. De volt, hogy még szombaton is bent kellett lennie mérések miatt az egyetemen, alig maradt időnk egymásra. Szóval kösz, kihagyom. :)
2017. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Az én véleményem valószínű kicsit eltérő mert én is ilyen közegben mozgok, így az én fejemben nem léteznek olyan romantikus elképzelések a kutatómunkáról mint az átlag emberekében.

A kutatónők is ugyanolyan emberek mint bárki más. Semmiféle előítéletem nincsen velük szemben és ismerkedésnél is semlegesen érintene. Nyilván annak örülnék hogy értelmiségi, de ennyi.

2017. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
Nem láttam még ilyet. Amúgy attól függene, hogy milyen tudományról van szó. A humán dolgoktól a falra mászok, úgyhogy ez mondjuk nem tenne jó benyomást. A műszaki az előny lenne.
2017. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Semleges, illetve annyiban jó, hogy jobban megérti azt, amikor lefoglal egy probléma.
2017. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én biológus vagyok, szóval benne vagyok a szakmába. Ezzel a munkával csak az a baj, hogy még a Phd-nál sem áll meg a dolog, mert folyamatosan publikálni, kutatni kell, hogy az ember ne halljon éhen, és ez baromi sok idővel és munkával jár. Mikor a szakdogámat csináltam, rengetegszer volt, hogy egész nap egy sötét szobába ültünk reggeltől estig, mert sötétadaptálás után kellett folyamatosan mérnünk a növények fluoreszcenciáját, fél év úgy ment el, hogy szinte ott éltünk a laborban. De a témavezetőnk is ott volt és mi ugyan végeztünk ez idő alatt a kísérlettel, de ő nyilván belekezd egy újba és aztán mégegybe, mert megköveteli a munka ezt, és akkor már nincs is ideje semmi másra.


Én nem vagyok ennyire elhivatott a szakma iránt, mert ezt vagy teljes erőbedobással csinálod vagy sehogy. És ezért képzem át magam teljesen más területre, mert nekem a család az fontosabb.


Viszont van jópár ismerősöm, akinek a kutatás a fontos, ezek közül a nagy részének nincs párja, a többinek pedig szintén szakmabeli. Mert ezt más nem értheti meg, hogy este 8-kor bemegy megnézni a muslicákat, csak az, akinek szintén ugyanennyit jelent a kísérlete.

2017. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 EG0 válasza:
0%

Számomra előny, ha értelmiségi, elhivatott, és nem úgy képzeli az életét, hogy majd valami pasi eltartja ő meg mehet a szoliból a műkörmöshöz, aztán meg főállású anya 30 évig.

Sajnos a legtöbb tudós lány viszont nem szép, ha már sztereotípiákról van szó.

2017. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!