Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon lefeküdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

Nos tudom erre jöhetne a válasz, hogy ki mint maga erzi, de htha volt valaki hasonlo helyzetben :)

Elég nagy a dilemmam, év elején szakitott a baratom velem, akivel nem volt hosszu kapcsolatom, de szerelmes voltam, es en rontottam el, el ijesztettem. Minden kapcsolatot megszakitott velem, hogy o nem tud komoly kapcsolatba bele menni, es igaz is, mindig kaladjai voltak, en meg hisztiztem, nyomultam. De meg szeretem és mostanában beszélgetünk, van hogy flörtöl velem, meg van rá az esély, hogy ujra vele legyek, ugy erzem. De vannak napok amikor el se olvassa uzenetemet, szóval még nem enyhult meg elegge. Kozben egy honapja megismertem egy ferfit, akivel akkora szikra volt koztunk, hogy sikerult par napig nem az exem miatt sirni, azota is beszelunk, es mar hivott randira, nagyon passzol a szó, meg van a kémia, de elég népszerű, aki bárkit megkap elfoglalt is és nem látom, hogy lenne köztünk bármi komolyabb. Napokban fogunk találkozni és bár nagyon kivánom már a szexet, meg ez a férfi elég csábító is, ugy erzem mintha megcsalnam a regit, aki miatt egyelore csak sirdogalok. arra is gondoltam, ha egy ilyen kalandba bele megyek, akkor meg tudom állni, hogy ne keressem annyit a regit, mert biztos nem hasznos, hogy csungok rajta .. nem tudom mit tegyek. Nem vagyok tizeneves és más férfira egyelőre még csak gondolni se akarok.


2017. márc. 23. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne legyél már ostoba! Persze, dugj a népszerűvel, aztán gyere majd ide rinyálni, hogy csak a lyukad kellett neki. Úristen b+!
2017. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

jaj te lyány...valahogy annyira érződik a leírásodból, hogy bár komoly kapcsolatot akarsz, nem teszel érte.

egyértelmű, hogy az exed csak szexet akar most is. a múltban nem a te hibád, hogy nem lett komoly hosszabb kapcsolat, ő nem akart, meg is mondta.


a jelenlegi pasas is a szexre megy a leírás alapján. ha akarod, menj bele, nem csalod meg az exed...


ha pedig komoly kapcsolatot akarsz, olyan férfit keress, aki szintén azt akar. nem nagy kunszt ennyi emberismeret, csak ne hitegesd magad, csak mert vonzódsz valakihez.

2017. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Öhhm,ó.... ha jól értem:


Kezdtél egy fiúval egy laza kapcsoaltot, akibe belezúgtál, majd mindig piszkáltad azzal, hogy legyen komoly köztetek a dolog, de ő nem akarta, mert csak kalandjai voltak mindig.

Ezzel megszakított veled minden kapcsolatot, de most lehet hogy "megenyhül".


Most pedig arra készülsz, hogy összejöjj egy menetre egy sráccal, aki tetszik, de tudod hogy csak kaland lenne, közben meg ott a másik pasi is, aki enyhülget, de még nem tudja.



?????


Fuhh... na hol is kedzjem. Szerintem te több van ennél!!!


Miért elégelnél meg azzal, hogy csak egy két éjszakára kellesz a pasiknak? Miért? Miért nem becsülöd magad annyira, hogy egy komoly kapcsolatot kezdj valakivel, akinek nem kell könyörögni azért hogy veled legyen (lásd. első srác) ???


Miért rohannál bele egy újabb zsákutcába, ami ideig-óráig kielégít és megoldja az álomba sírás dolgát, de utána mi marad?


marad két kielégült srác, akinek meg vagy mint új skalp, majd vadásznak tovább; te pedig ott maradt törött szívvel, és igazából nem róhatod fel egyik csávónak se a tettét, mert ők nem ígértek neked többet mint szex, nem ígértek gyűrűt meg családi házat a hegyekben.


Én a helyedben új lappal kezdenék.


Milyen férfi az, és milyen kapcsolat lesz az, ahol könyörögnöd és meggyőznöd kell egy férfit ("férfit") hogy veled legyen?

A választ tudod. Ótvar!


Könyörgöm, lányok! Nagyon szépen kérlek titeket, hogy kezdjétek el magatokat tisztelni és szeretni!!!! Mert így, nagyon szr és kilátástalan, boldogtalan életetek lesz!!!!

2017. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
anyit megjegyzek, hogy nem lazakapcsolatnak indult, normálisnak, hanem bele se mentem volna, és voltak jó dolgok, csak ahogy beleszerettem kezdtem el lenni tul sok szamara..rettenetes voltam igy visszagondolva
2017. márc. 23. 20:29
 5/5 A kérdező kommentje:
es az uj ferfi nem kimondottan egyet akar tolem, nem is az agyaba hivott elsore.. csak en mar eleve nem hiszem, hogy tobb lehetne koztunk
2017. márc. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!