Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon ebbol lehet tobb is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ebbol lehet tobb is vagy ne remenykedjek?

Figyelt kérdés
Lassan 4 honapja minden nap dumalok egy sraccal en 18 o 17 eves, randizgattunk is mar 5x, es az 5.randin lefekudtunk, en nagyon megkedveltem, o nem tudom hogy van velem, most ugyan ugy beszelunk ahogy eddig, csak nem Tudom h csak szexre kellek neki vagy tobbre is.. mitevo legyek?

2017. márc. 14. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat mondjuk nem kellettvolna randi keretein belul lefekudnod vele. Most beszelj vele konkretan. Mond meg, hogy te kapcsolatra vagysz, nem arra, hogy dumalgattok, szexelgettek, de csak amolyan haveri alapon, ezert szeretned megtudni, o ebben a kerdesben hogy erez, mik az elkepzelesei. Az oszinteseg a lenyeg.
2017. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gaz h lanykent kerdezek ra erre?
2017. márc. 14. 18:37
 3/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Ti tényleg ilyenek vagytok? Ez a mai nagyon fiatal korosztály?

Lefeküdni nem gáz,beszélni meg kérdezni gáz?

2017. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyaltalan nem gaz.
2017. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét. Ha már eljutottál valakivel a szexig nehogymár az legyen gáz, hogy tisztázod vele mik a szándékaid. Ezt sehogy máshogy nem fogod megtudni csak ha beszélsz vele.
2017. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!