Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoznátok ilyen fiúval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok ilyen fiúval? Titeket is hívtak már el így?

Figyelt kérdés
Elhívott randizni. Azt irta, hogy találjam ki mit csináljunk mert neki tök mind1. Ez normális, hogy így hív el egy pasi talizni?
2017. márc. 31. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az igénytelen huszonévesek ennyit tudnak. Nem érdemes vele elmenni. Esetleg vidd el agy páros manikűrre ha neki annyira mindegy.
2017. márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha azt sugallnà hogy neki mindegy kivel megy el csak hogy ne unatkozzon!Ha annyira felkeltetted volna az érdeklődését akkor sztem kapna az alkalmon és ő talâlta volna ki a randi helyét és vmi meglepivel is készült volna !
2017. márc. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg lehet jönni hozzám wc-t takarítani.
2017. márc. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Next!
2017. márc. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mondta ezt, mert udvarias szeretet volna lenni, hogy olyan dolgot csináljatok amihez neked van kedved nem akart rosszat szerintem. Az a lényeg, hogy veled legyen, hogy milyen körülmények között neki mindegy
2017. márc. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Es ez idovel csak rosszabb lesz,csak szolok.
2017. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy eselyt adnek a dolognak. En nem szeretem, ha konkret utiterve van a masiknak a megkerdezesem nelkul, azt szeretem, ha kozosen beszeljuk meg a programot. De ez a "nekem toknyoooc mondjal valamit" kisse aggaszto :D
2017. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!