Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy a fiatalabbak tetszenek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és most ismerkedem egy 23 éves lánnyal. Nagyon szép, kedves, okos, jól elvagyunk, de eddig mindig 17-18 évesekkel jártam, velük jobban szeretek lenni. Azt hittem, működni fog, de nem akarok velem egy időssel járni, már nem olyan fiatal. Nem akarom megbántani, szerintetek legyek vele őszinte?
2017. ápr. 1. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha be akarod magad égetni, akkor igen.

Egyébként mondj annyit, hogy nincs meg a vonzalom.

2017. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Osztom első véleményét!

Magad minősíted le, ha ilyen nyíltan elé állsz.

A legdiplomatikusabb, az, ha azt mondod, nincs meg a vonzalom. És nem kötöd az orrára, hogy neked mihez van gusztusod.

2017. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
"Lúzer vagyok, és kislányokra gerjedek, bocsi"
2017. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Megértem. Még szűk a puncija és olyan kemény melle hogy kovácsolni lehet rajta. Jobb ha megmondod neki, a nők szeretik az őszinteséget.
2017. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak már 2 hónapja randizunk és ha azt mondom nincs meg a vonzalom, akkor nem érti majd, h minek randizgattam vele. Voltunk együtt Bécsben is stb. Azért gondoltam, h elmondom az igazat.
2017. ápr. 1. 17:56
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hja, az ilyen vén csatalovak nekem se kellenek.
2017. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg neki az igazat. Akkor legalább megnyugszik, hogy te vagy defektes.
2017. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ennyi volt, reszedrol nincs semmi. Ha te 17 evesekre buksz, mert a 23 oreg, igazabol szohoz sem jutok. Inkabb megyek, 27 evesen elasom magam.
2017. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez azért gáz, mert 17 és 23 közt nincs akkora nagy különbség, mintha utóbbi 40-es lenne.


Tehát téged maga a tudat vagy a másik önállósága zavar.


Én pl sorsjegy mániás vagyok, és 29 évesen rendszeresen elkérik a személyimet. Neked ezek szerint a papír fontos, nézhet ki 25-nek is, csak dominánsnak érezhesd magad.

2017. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
A puhap.öcsű pasik hajtanak kislányokra, akinek kemény a farka annak nő kell, de te tudod! :D
2017. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!