Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 17-18-19 éves lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17-18-19 éves lányoknál milyen esélyük van a fiatalabb (16-17-18) éves fiúknak? Vannak olyan lányok, akiknek a fiatalabbak tetszenek?

Figyelt kérdés
Pusztán érdekességből tettem fel a kérdést.
2011. aug. 3. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
20L sosem járnék fiatalabbal...
2011. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Biztos vannak lányok, akik összejönnének fiatalabbakkal, de a legtöbbjük szerintem nem... De ne add fel! Például ha idősebbnek nézel ki, még bármi lehet. Vagy, mint már mondtam, vannak olyan lányok, akiknek a fiatalabbak tetszenek!! 16/L
2011. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Fiatalabbal járni nem menő sorry:(
2011. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
20:15, igazad van, "fiatalabbal járni nem menő", de ettől függetlenül még lehetnek olyan lányok, akik remélhetőleg nem az alapján választanak párt, hogy mi menő és mi nem, hanem az alapján, hogy kit szeretnek, kivel érzik jól magukat, kivel értik meg egymást stb..:)
2011. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mégegyszer kiírom, hogy csak érdekességképpen tettem fel a kérdést, kiváncsi vagyok, hogy a fiatalabbaknak milyen esélyeik vannak.

Várok még válaszokat és amik jöttek, azokat köszönöm. :)

2011. aug. 3. 20:25
 6/21 anonim ***** válasza:
15/f vagyok és párszor néztek már lányok 19 nek meg flörtölgettek velem dehát kitudja :D
2011. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ha nem gyerekes az illető viselkedése akkor nem zavar ha fiatalabb...sőt még izgatónak is találom :)
2011. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én 19 éves lány vagyok és nem jönnék össze fiatalabb sráccal,sőt még az egyidőseket sem kedvelem,mert nagyon gyerekesek (tisztelet a kivételnek).
2011. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Én 22 vagyok és soha nem járnék fiatalabbal. Minimum 18 évvel legyen idősebb.


17 évesen sem jártam volna.

Viszont van olyan barátnőm, akinek fiatalabb barátja van.

Ízlések és pofonok.

2011. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:48


Igazából ha a korosztályoddal nem sikerül a megfelelő kapcsolatfelvétel az valamilyen pszichológiai okra vezethető vissza, de ha beszélsz egy jó pszichológussal akkor fog tudni segíteni. Minden ember úgy van kódolva, hogy a legjobban a saját korosztályával jöjjön ki, ennek a rendszernek a zavara viszont okozhatja, hogy csak a nálad idősebbekkel vagy a fiatalabbakkal vagy képes megfelelő kapcsolatot létesíteni.

2011. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!