Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érdeklem vagy mi lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éves kapcsolatom lezárása után feléledtem és 3 nappal ezelőtt egy megbeszélésen a szakmám kapcsán megismerkedtem futólag egy nagyon kedves és helyes férfival, aki kb 5 évvel idősebb mint én (24 vagyok). Be is mutatkoztunk egymásnak, többször is figyelt engem, illetve másnap ugyanilyen megbeszélés keretén belül oda is lépett hozzám, és egy vicces megszólalással próbált közeledni, beszélgetést kezdeményezni, de a kollégái kissé furcsán néztek rá, gondolom észrevették, hogy nekem próbál imponálni. Én mosolyogtam, de sajnos mennem kellett, így nem volt időnk beszélgetni, a helyzetet nem lehetett alakítani, mert nem voltunk egyedül. Filmbe illően kellemetlen volt, pedig nekem is nagyon tetszik. A 2 nap alatt érezhető volt, hogy tetszem neki, de azóta nem keresett meg, pedig a nevemet is tudja és fent van közösségi oldalon.

Miért nem jelölt be és írt rám? Van esély rá, hogy megkeres vagy én gondolom túl a dolgokat? Én úgy éreztem izzik a levegő köztünk, még a kollégáink is elnémultak. Szerintem népszerű srác lehet,nagyon helyes is és rengeteg ismerőse van és millió képe barátokkal.



2017. ápr. 2. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is bejelölheted, az még nem jelent semmit, de jelenthet.
2017. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem fogom bejelölni, mert soha nem szoktam én keresni először a férfit, az én meglátásom szerint mindig jobb, ha a férfi lép előbb.
2017. ápr. 2. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ülj a babérjaidon, ez már nem a 13. század, hogy a nő nem léphet.
2017. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 ne is jelöld be.. inkább sírj utána egy noname oldalon.


Több oka is van, hogy nem jelölt be. a legegyszerűbb az, hogy nem akart bejelölni. De lehet, hogy sok a dolga.. vagy várja otthon az asszony. Bármit bele lehet magyarázni, de teljesen felesleges.

2017. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. Mi van akkor ha te kezdeményezed az első lépést? Atya ég, összedől a világ..! :) Ha meg nem jön össze, jöhet a köv. pasi ;) F.
2017. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Letörik a kezed, ha bejelölöd, vagy mi lesz?

De nézd, ha neked jobb otthon szuggerálni a monitort, hogy mikor ír...te tudod.

2017. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő kezdemyényezett akkor sztem neked kellene lêpni ennyi!Jelöld be aztàn irj rà sztem nem lessz ebből semmi nagy gond!
2017. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!