Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok fiatal nőtársaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok fiatal nőtársaim? Mekkora a probléma?

Figyelt kérdés

Nem is tudom elmondani mennyire sajnálom a mai fiatal nőket. Egy gyorsétteremben ebédeltem a minap amikor becsörtetett egy falka egyetemista fiú. Semmi elnézést vagy valami, oda jöttek mellém azt mondta az egyik, így konkrétan, minden előzmény nélkül, hogy "toljam arrébb a pit$ámat".

A fiam lehetne a kis suhanc mit képzel, meghűlt bennem a vér is, majdnem torkomon akadt a falat. Szóval ez borzalom, hogy mivé fajul a világ, kik hol nevelkedtek, rablótanyán akkor érthető lenne, de ez a nagy Budapest. Világváros kérem szépen!


Tessék jó modort tanulni a mai ifjúságnak is ne csak a gombot nyomogatni a telefonon.

El nem tudom képzelni, hogy a lányom ilyenekkel flörtöljön vagy mi több a vejem legyen. És ők diplomások lesznek, nem szakmunkások. Szörnyű, hol vannak a fiatal jólfésült intelligens fiatalemberek? A jövő feltörekvő nemzedéke?



2017. ápr. 4. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Honnan tudod, hogy egyetemisták?

És azért mert valaki egyetemista egyből illemtudó, vagy ha szakmunkás lehet bunkó?

Most én is rinyálhatnék a negyven éves férfiakról, akik simán fellöknek, ha le akarnak ülni a metrón... :D

2017. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Ennek se a nemekhez, se a korhoz semmi köze. Így senkivel nem beszél egy értelmiségi, akár férfi, akár nő, akár fiatal, akár idős.


Ez egy kulturálatlan proli volt, azok sajnos mindig is lesznek, csak remélhetőleg minél kevesebben.

2017. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Megmutattak a diakigazolvanyukat, vagy mi? Inkabb kozepsulis suhancokra jellemzo ez. Vagy max Corvinusosak voltak :D A legtobb egyetemista sracismerosom full normalis.
2017. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok nő, de azért megjegyzést teszek.

Kiragadtál egy példát, mint a hírekben teszik. Ha 200 napig rendesen jár metró, az nem hír. Ha kigyullad, az hír. Te most láttál egy olyan fiatalt, aki bunkó, de azért feltételeztem, ha körülnézel nem az ilyenek vannak többségben.

2017. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Na az ilyennek kell azt mondani oly illedelmes úrinőként:


"- Na ide figyelj te takonygombóc!

Ha nekem egy miliméterrel is arrébb kell tolni a kifinomult pi-csámat akkor te a kitéppett heréidet fogod ma megebédelni...-tehát kotord ki a fűlzsírt és jól figyelj-mert el lehet tiplizni!"

Azután ha nem használ a képébe öntöm a kávém és hívom a biztonsági embert .

2017. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Hozzá kell szokni. Évekig jártam olyan vonattal, amivel az egyetemisták is jártak. Egy ócska kocsma törzsközönsége is sokat tanulhatott volna tőlük. Na nem illemet, viselkedést.
2017. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyedül voltam ők meg öten. Mit tehettem volna? Életemben nem aláztak meg így.
2017. ápr. 4. 20:31
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
A pofäjuk nagy,verekedni nem fognak,vannak biztonsági emberek .
2017. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk nekem mindig van kéznél paprikaspray....

Nem vagyok szívbajos a tajparasztokkal.

Amilyen az agyon Isten- olyan a fogadj Isten!

2017. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
Mit tehettél volna? Leszhopod őket, és akkor nem kell máskor arrébb tolni a pitsádat.
2017. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!