Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menyire rossz kezdeményezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire rossz kezdeményezés egy nő felé, ha látásból ismered és odamész az utcán hozzá és megkérded tőle, hogy van e kedve pl veled fagyizni mert szeretnéd megismerni? általában egy buszon szoktunk utazni heti egyszer.21F

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó. Tetszik, hogy konkrét dologra hívod el(fagyi). Hajrá :)
2017. ápr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy a buszról is emlékezni fog rád, akkor tök jó. Egyébként talán még jobb lenne a buszon megszólítani (ahol leszáll, ott is lehet talán fagyizni, úgyhogy a meghívás maradhat), mert akkor nem történhet meg az, hogy éppen siet, és nem ér rá.
2017. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet. Ha nemet mond, nem vagy az esete. Ha igen, akkor ő is meg akar ismerni.
2017. ápr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos kezdeményezés. Ha szimpatikus az illető, igent mondanék.
2017. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én először csak köszönnék pár alkalommal és mosolyognék rá. Aztán megszólítanám, megkérdezném, hogy mennyi az idő vagy valami. És csak utána hívnám el fagyizni.


Amúgy nő vagyok, nem rossz, amit leírtál, csak nekem fura lenne ez így.

2017. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán, de szoktak így leszólítani férfiak az utcán, és pl. meghívnak egy kv-ra. Nekem nagyon szimpi dolog, ha nem is jön be az illető, mindig megköszönöm a figyelmességét. Szerintem hajrá, veszíteni nem veszítesz vele.
2017. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem sokáig járok azzal a busszal szóval a találkozások száma egyre kevesebb, de megpróbálom, jobb dolognak tartom mint facebookon ráirni
2017. ápr. 6. 11:12
 8/10 anonim ***** válasza:

"jobb dolognak tartom mint facebookon ráirni"


Jobb bizony!

A nők sokkal többre értékelik ha van merszed személyesen, élő szituációban odamenni hozzájuk.

2017. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Estádio de Felchút ***** válasza:

PRÓBÁLD MEG!

Lövésből lesz a gól. Ha bejön a csaj, ne tökölj. Nem veszthetsz semmit. Majd írd meg, mi történt.

2017. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" "jobb dolognak tartom mint facebookon ráirni"


Jobb bizony!

A nők sokkal többre értékelik ha van merszed személyesen, élő szituációban odamenni hozzájuk."


Ezzel én is teljesen egyetértek, sokkal férfiasabb.

2017. ápr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!