Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Kb egy hete elhívott randizni egy régi ismerősöm. Nagyon nem tudtam eldönteni, mi legyen mivel régóta nem találkoztam vele, de végül úgy voltam vele egy találkozó még nem áll semmiből aztán meglátom.... Már akkor is említette, hogy nehezen megy neki az ismerkedés, de aztán amikor igent mondtam nagyon megörült. Azóta folyamatosan ír nekem facebookon(de általában mosolygós fejeket), ma pedig 23 fényképemet lájkolta. Kezdek megijedni és arra gondoltam visszamondanám.... Ti mit tennétek ilyen helyzetbe illetve mi a tapasztalatotok?

30-hoz közelebb vagyunk mindketten.


2017. ápr. 6. 23:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sikertelen a nőknél. Azért nem írnám még le, egy esélyt megérdemel, persze te tudod.


Én fordítva vagyok így, csak pár nővel. Ritkán válaszolok nekik, egyszerűen nem érek rá, és aztán visszább vesznek ők is. A lájkok meg nem érdekelnek.


33F

2017. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem fog egyből rám mászni a randin?
2017. ápr. 7. 00:01
 3/28 anonim ***** válasza:
dehogy úristen, az ilyen borzasztó nyomulós és az a szánalmas szerencsétlen fajta.. mondd vissza mielőtt még túl 'késő'. később már nehezebb lesz levakarni.
2017. ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
:D Utolsó, ugye ezt komolyan írtad? :D
2017. ápr. 7. 00:29
 5/28 anonim ***** válasza:
54%

Egy esélyt mindenki megérdemel nem?

Rádmászni csak akkor fog ha te hagyod...

2017. ápr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
teljesen komolyan írtam. volt már dolgom ilyennel. nagyon nehéz utólag levakarni őket mikor már 'belemelegednek' a dologba.
2017. ápr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt érzem hogy már most nagyon beleélte magát.
2017. ápr. 7. 00:53
 8/28 anonim ***** válasza:

Hát ha ismeritek egymást, akkor már nem ismerkedős randi lesz, hanem azért találkoztok, mert tudjátok, hogy tetszetek egymásnak.

Akkor miért ne élhetné bele magát, ha egyszer tudtára adtad, hogy tetszik neked és járni akarsz vele?

Legalábbis nálam a randi azt jelenti.

2017. ápr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Régen találkoztunk utoljára, amikor még általános iskolások voltunk....
2017. ápr. 7. 01:59
 10/28 A kérdező kommentje:
Szóval ismerkedős randi lesz/lett volna.
2017. ápr. 7. 02:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!