Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkedéskor a másik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedéskor a másik nem ír egy egész napig, akkor onnantól bukta az egész ismerkedés is? Miért?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha tetszik nekem valaki és ismerkedünk, onnantól kezdve vágjam magam vigyázba és 1 nap sem lehet hogy ne nyaljam a seggét...de jó.
2017. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Méghozzá lekváros. Na jó, azért vannak elfogadható esetek, pl. melózik, elutazik stb. De azért fura, az tény.
2017. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bukta, én legalábbis emiatt nem adnám fel.
2017. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem bukta. Letörlöd a beszélgetést, és keresel mást :)

Nekem már több száz ilyen ember lenne a messenger előzményekben, ha nem töröltem volna legalább a felét. Így csak egy tucat van.

Nagyon nehéz olyan valakit találni, akivel közös az érdeklődés. Ha nem ír egy napig, akkor valószínűleg csak szenvedés lenne vele beszélgetést erőltetni.

2017. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ja, mert az elképzelhetetlen, hogy rajtad kívül is van élete.. pl vállalkozása, unkája, haverjai.


ismerkedés fázisban ne legyél akaratos, mert semmi jogod számonkérni! Nem tartoztok egymásnak semmivel, nincsenek erős érzelmek, nem jártok! Akár dughat is másokkal azt se kérheted rajta számon!

2017. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi, nekem inkább ne írjon pár napig, minthogy naponta 5x beszélgetni akarjon. Előbbi teljesen rendben van részemről, utóbbi viszont elviselhetetlen.
2017. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy napig nem ír valaki az teljesen természetes. Ez azt jelenti, hogy van egy offline élete is, ami jó dolog. Ha huzamosabb ideig több napon keresztül nem ír, az már gáz.
2017. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Lehet hogy a másik elfoglalt ,elutazott és ezért vagy épp más miatt nincs internetközelben ,pocsék napja van stb. stb.
2017. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!