Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Internetes ismerkedés, párkere...

Internetes ismerkedés, párkeresés nagy százalékban bukta, vagy vannak pozitív példák is?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Az internetes ismerkedés nem az igazi, javaslom, hohy inkább élőben próbálkozz.
2013. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan párt, akik neten ismerkedtek. Már házasok és két gyerekük van. Úgyhogy igen, vannak pozitív példák is :)
2013. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy az életben: ha jól nézel ki, találsz csajt, ha nem, nem.
2013. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

99%-ban bukta aztán van 1-2 ahol nem azokat dicsőítik és hirdetik mindenhol.


De úgy van ahogy mondják. Ha ronda vagy itt SEM lesz semmi ha meg jól néznél ki már lenne csajod alig tudnád kizárni őket a hálószobából.

2013. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az internetes ismerkedést úgy tekintsd, mint egy plusz lehetőséget.

Az igazi ismerkedés az első találkozón kezdődik.

Ha az nem jön létre, akkor nem is akarta az illető, kár tovább próbálkozni.

Ha létrejön, akkor pedig utána derül ki, hogy akar-e még találkozni.

2013. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha van emberismereted, jól kommunikálsz, nyitott vagy, akkor az internetes ismerkedés nagyon bejöhet. Csak nem úgy kell hozzáállni, hogy álmaid nőjét/férfiját keresed, hanem nyitott vagy barátkozásra, bármilyen típusú ismerkedésre.

Nekem így jött össze, és sokkal jobb pasit találtam, mint amilyenre számítottam. :)

2013. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Jó, de te csaj vagy nektek csak vissza kell írkálni és instant win. Mindegy mire számítasz. De mikor neked kell trükközni, stratégiákat kiépíteni akkor nem lehet úgy nekiállni, hogy "mindegy mi lesz" mert akkor nem lesz semmi.


Jó nektek...

2013. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó elég jól megválaszolta...
2013. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7: Ne hidd! Én is irkáltam az elképzeléseimnek megfelelő pasikra, mert amikor csak vártam a kezdeményezést, akkor olyanok írtak, akik nem feleltek meg az elképzeléseimnek. :) (Tőlem jóval fiatalabb, vagy házas pasik.) Én nőként igenis kezdeményeztem, és az első pár mondatban tisztáztam, ki mit keres. Nem egy hét alatt sikerült kapcsolatot találnom, sok emberrel kellett beszélgetnem. De sikerült. Nőként se könnyebb semmivel... ha mindegy lenne, hogy kivel futok össze, akkor persze, könnyű lenne, de nagyon nem mindegy...

És ok, lehet pasiként panaszkodni, de azért ne felejtsétek el, hogy az én sikeres ismerkedésem másik oldalán egy pasi áll. :) És neki is nem egy kapcsolata jött már össze netről.

2013. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!